Financovanie na leasing

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

marcyna
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 23.09.2015 15:44
Zdieľať na Facebook

Financovanie na leasing

Príspevok od používateľa marcyna »

Dobry den,
chcela by som poprosit o radu. Mam zaznam v uverovom registri a zatial nemozem poziadat o jeho vymazanie.
Rada by som si kupila auto - a aj ho realne potrebujem. No nemam celu financnu hotovost. Zacala som pracovat v zahranici, takze casom by som ho vedela vyplatit cele naraz, len ho potrebujem teraz.
OTAZKA: Existuje nejaky sposob ako vozidlo zafinancovat? Jednalo by sa o 5000-7000€ (zalezi od rocniku vozidla).
PS: prosim nerieste preco som v registri atd. ale poradte mi, aj ked ratam s tym, ze vozidlo preplatim. Dakujem pekne.
pidizvi
Príspevky: 3398
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

kup si voz, na ktory mas peniaze za liter alebo tak.
marcyna
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 23.09.2015 15:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marcyna »

ptrebujem auto, ktorym odveziem veci a hlavne spolahlive..takze za 1000€ nemozem...
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

Ked nie za liter tak za 2 by sa urcite nieco naslo co by este hodne pojazdilo. Pripadne zober ten leas na niekoho ineho. Alebo si zatial auto prenajmi dlhodobejsie z pozicovni , spravia ti lepsiu cenu.
audy
Príspevky: 146
Dátum registrácie: 13.03.2010 17:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa audy »

Skus AAA AUTO...
dahn
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 05.12.2017 15:10
Bydlisko: Brezno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dahn »

AAA ma tiez napadlo. Oni nemaju problem z nicim :) No na to, ze nemas peniaze, si si na auto stanovila dost pekny rozpocet
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

Predal som nespocetne vela aut a keby som mal spocitat tych kupcov co argumentovali ze by to chceli na splatky ale ze im to nedaju lebo su v registri alebo nemaju ani 100e na prepis auta a nie to este aspon na 20% akontaciu tak by ich bolo strasne vela. Kazdy druhy z nich sa prsil ze aj tak to do pol roka vycashujem a ukoncim leasing. Tak sme kadejako ceny do leasu navysovali kluckovali robili mozne aj nemozne aby to auto dostali. Ako to vacsinou skoncilo? Veru nie predcasnim vyplatenim leasingu ale dokonca im leasingovky auta aj pobrali lebo ani len na tie splatky nemali.
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

Zakryvaj sa perinou na aku mas.

Vo firme mam desiatky ludio s exe na krku.
Vacsina uplne zbytocne.

Kup si cukrikovu Daciu alebo Feliciu, alebo prvu fabiu pd prveho majitela a mas pokoj.

Brat auto na lizing, navyse ojazdeny vrak..
To je proti rozumu
anonymous-astra
Príspevky: 98
Dátum registrácie: 31.05.2015 13:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa anonymous-astra »

A nejake volne financie su? Lebo to 5- az 7-tisicove auto, ak to nebude nejaky najlowcostovejsi lowcost (litrove Citigo stojace tri roky za stodolou a tak - ale to zase ide proti poziadavke odviest veci), tak to uz nieco bude mat za sebou, vekovo aj kilometrovo, a bude mu treba dat preventivny servis (od tych drobnosti typu olej, sviecky, filtre, cez rozvody az po podvozky a ktoviekam dalej) - never tomu, ze niekto tesne pred predajom da auto do top stavu, tie naklady sa mu v o par euro zvysenej predajnej cene aj tak nevratia.
A ak to nespravis, spolahlivejsie ako to tisiceurove auto to nebude.

A zase to tisiceurove, ak ide z okruhu znamych/rodiny, bolo a bude on postarane, bude spolahlivejsie nez nejaka vylietana herka za 5 litrov s krasnym logom na kapote.

Takze spolahlivost a odvezenie veci mi pride ako zvlastny dovod, preco to ma stat X alebo Y tisic. Ale nechcem mudrovat, len proste rataj, ze bude treba servis, preventivny, planovany aj neplanovany. Hovori sa, ze si treba odlozit polovicu kupnej ceny. A ak tu polovicu hentej sumy mas, tak naozaj zvaz ci chces riesit uvery (a kedze to nechces riesit standardne kvoli tomu registru, zrejme to bude na urokoch a poplatkoch drahsie) alebo prezijes s lacnejsim.
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

Hned tu mas inzerat na feldu s 55000 km, prvy majitel,

Sice za 1400€, ale verim, ze majitel cosi spusti.

Ak nie je hrdzava, tak idealne prve auto.

A servis za drobne.
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Ono, asi bude zalezat na tom, co ten register o tebe vie… A ty to vies. Inak, neviem ci bol daky pokus teraz o ten uver, ci lizing, ale je bezne, ze spolocnosti ktore poskytuju uvery bud odmietnu, alebo zvazia zavaznost situacie a poskytnu napriek zaznamu v tom registri uver/lizing, zrejma o nieco navyseny, koli rizikovosti. Tych registrov je vsak viac…
nrtm
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 13.05.2006 09:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nrtm »

Citajte medzi riadkami, zacala pracovat v zahranici, tak hadam tam nepojde na felde alebo fobii. Ideal typickeho slovaca je koncern.
Ludia vyse dvoch rokov som vymahal pohladavky, a kto nema exe nie je in. Uplne normalna odpoved po usi zadlzenej osoby, ze ci clovek s dlhobami nema pravo ist na dovolenku?
Odpoved pre zadavatela temy, pories si dlhy, alebo chod zubackou, cize zatni zuby a chod peso.
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

audy napísal:Skus ccc AUTO...
Ty mas dake skusenosti, ze ten autobazar poskytuje vlastne uvery, ci lizing?
Pokial viem, tak nie. Nema licenciu, ani ju nemal. Vzdy bol len sprostredkovatelom.
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

kup od znameho a splacaj jemu - legalnych odpalnikov,uzernikov - lizing,bazar UUU atd s touto havedou len pokoj
nechcem prist o pokoj,peniaze,rozum - preto sa z daleka vyhnem ,, lizing GRENKE ,,
jaster-83
Príspevky: 1441
Dátum registrácie: 16.09.2010 13:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jaster-83 »

Do oktavie1 kombi som zatial napratal vsetko a za 2000€ musi byt cukrikova, ked prisla teraz pred zimou opat potreba druheho auta prakticky zo dna na den, riesil som to kupou felicie za 250€......a to som mohol ist do salonu a vysolit tam na stol hotovost za predvadzacku nizsej strednej triedy ale naco??? To ze auto bude stat 7000 neznamena ze bude automaticky spolahlivejsie a menej sa kazit ako auto za 2000....to je moj nazor
1U5 AVU, 6U1 AMH, 6Y5 ASY, N15 GA14DE, 3B6 AVF, C4(B7) 9H06
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Majestic-12 [Bot], nektus, speedmann a 60 neregistrovaných