Passat 3bg neviem sa dostať do auta

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

lubos zimovcak napísal:nechce sa mi veriť, že by si mal v 2001 roku v Passate "superuzamykanie".
ked odtlačíš dvere, drôtom Ti vyháčkuje a otvorí dvere.

Ibaže nevyháčkuješ,akonáhle je zamknutý aj druhým motorčekom safe look tak neotvoríš ani ak budeš sedieť vnútri
thomas77
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 15.08.2014 17:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa thomas77 »

elo-cs napísal:Zober akuvrtacku a odvrtaj krytku na vodicovej strane 8-10 vrtak(tam kde mala byt vlozka).Plochym srobovakom to potom otvoris. Samozrejme maj pri sebe doklady od auta keby nahodou policajti.
Skušal som aj to ale ako naschvál nefunguje ani to, ta plastová vložka sa toči na prázdno ???? aa neverim ze este existuje nejaký mechanický spôsob otvorenia dverí, pretože elektronicky to nejde ????
menonque
Príspevky: 218
Dátum registrácie: 08.12.2012 19:18
Bydlisko: okres VK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa menonque »

Včera večer o 21.00 ženinho bratranca podobne "potešil" w pasat 2006, zastal krížom cez ulicu, vystúpil že si otvorí bránu a medzitým sa milé auto zamklo s naštartovaným motorom. Volal mi že čo, no ja som mu nanajvýš vedel poradiť jedného mechanika od grupi a vraj nejako prepchali drôt popri dverách a tak ho otvorili.
Citroen C5 2.0hdi, 120kw, C5 tourer 2,0hdi ,133kw
pulolo
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 04.12.2017 12:31
Bydlisko: Senec
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pulolo »

to sa na celkom východe akože nenájde jedinej spoločnosti, ktorá otvára zabuchnuté dvere na autách? ani v odťahovke?

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 32 neregistrovaných