Lambda sonda ako na to

zapaľovanie, škrtiaca klapka, chladenie atd..návody a vysvetlenia

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

vitore
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 08.02.2015 19:34
Zdieľať na Facebook

Problém s otáčkami

Príspevok od používateľa vitore »

Honda Civic 1.4 benzín 2002

Bol problém s prehrievaním vybrúsila sa hlava a od vtedy je ten problém. Nejaký káblik od tej teploty môže byť poškodený aspoň servisák tak hovoril že to môže byť ten problém. Tu som skúsil napísať. Vraj sú tam 2 lambda sondy a môže byť káblik alebo len jedna alebo obidve na výmenu. Tu hore som čítal že lambda pri štartnutí nie je zapnutá no ten problém s otáčkami je od naštartovania preto ma to zaujalo.

Dik
peter323232
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 16.01.2014 20:29
Zdieľať na Facebook

emisie

Príspevok od používateľa peter323232 »

dobrý,chcel by som sa opýtat ci je možne umelo zvýšit napätie z lamda sondy externou batériou,cital som ze sa to použiva pri generatoroch vodíka.Potreboval by som to pre emisnou kontrolu aby boli nižšie emisie.myslite,že by to išlo?ďakujem za pomoc
peter323232
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 16.01.2014 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peter323232 »

ok dik. ale ešte nejasnosti: lambda kmita medzi 0,1-,9v. ak pridám externe 0,2v tak bude zmes bohatšia a RJ upravý zmes na chudobnejšiu tak som sa to teoreticky dočítal na weboch o generatoroch vodíka, oni potrebujú znižit spotrebu benzínu. Ja by som to chcel len pred emisnou, lebo ostatne veci mam v poriadku a s týmto je problém. Lambdu, sviečky ,vzduchový filter vymenený a nič .prip .ak by ste vedel poradiť na co sa zamerať? fiat punto 2 rok výroby 2000 benzín 8 ventil. Dakujem za rady a info. peter
peter323232
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 16.01.2014 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peter323232 »

dakujem,teda podla vas tie zariadenia nebudú fungovať?
hho-systems.eu/.../Jednoduchý-řídící-obvod-vodíkov.
skúste to prosim pozret a povedat či úplne klamu alebo nie?
popel
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 03.12.2017 16:03
Zdieľať na Facebook

p

Príspevok od používateľa popel »

Zdravím,
z hľadiska elektrického zapojenia lambda sondy. Nápajanie vyhrievania cez poistku? Ohrev 2 biele káble (+),(-)? Neskoršie ohriatie Oxygenu, dlhšie bohatšia zmes ?
Šedá ukostrenie, čierna signál. Bez ukostrenia nebude signál žiadny?

Návrat na "Bežné poruchy benzínových aut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní