Kúpili by ste novú Škodu KAROQ ?

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Bajo obchoďáci sú nič. Syn jazdil pre špedičku z okolia ZM s dodávkou. Mal dve km sadzby normálnu a príplatkovú - tá druhá platila ak najazdil viac ako 6t km za týždeň, robilo sa aj soboty. Teda za rok 52 týždňov x 6t km :40bd: :40bd: Nová škdovečka Karoq by sa z toho rozložila na diely behom prvého roka. Firma funguje ešte aj teraz, šoféri tam vydržia tak pol roka. :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

tak ale ved o to ide, tutoka kamarat sa potrebuje vyliecit rychlo a lacno :40bd:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
raven85
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: 10.10.2011 08:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa raven85 »

@oco13
To je iné psycho také km. Nerobil by som to ani za 2000€ mesačne. Však pri takých km ti odíde behom pár rokov všetko. Zápal sedacieho nervu, platničky v chrbtici, kĺby. Z človeka je za chvíľku troska...
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Preto aj firma zamestnáva len mladých chalanov. To je také slovenské podnikanie - človeka vyžmýkať a zahodiť. Ja to radšej ani nekomentujem. Synátor tam vydržal asi 8 mesiacov , za ten čas 2x zaspal a odral dodávku o zvodidlá (čo mu strhli z platu), potom sa na to vykašlal. Zlé je že za podobných podmienok vozia aj mládenci opatrovatelky po západnej europe. A všetci sme nedávno videli ako to občas končí.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Oco, tak tú špedičku poznám a tú dodávku som im predal ja ;-) V tom ich režime to zasa nebol až taký problém. 10h šichty a my čo za volantom presedíme veľa tak viem, že je to práca ako iná a je to o zvyku a tréningu. Môj brat napr nepochopí ako môžem chodiť na dovolenku do Monte negra bez prespania na jeden ťah. No my keď tam prídeme tak ideme rovno na pláž, do mesta... lebo som na volant skrátka zvyknutý. Ja by som zasa nevedel 10h sedieť za pracovným stolom a vyrábať zubné protézy ako môj brat. Je to zvyk, nič viac. Služobne robím tak 2-3000km týždenne. Na rozdiel od vodičov z povolania, obchoďáci a taký ako ja nesedia len za volantom. To sa len presúvajú za skutočnou prácou ;-)
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

oco13 napísal:Bajo obchoďáci sú nič. Syn jazdil pre špedičku z okolia ZM s dodávkou. Mal dve km sadzby normálnu a príplatkovú - tá druhá platila ak najazdil viac ako 6t km za týždeň, robilo sa aj soboty. Teda za rok 52 týždňov x 6t km :40bd: :40bd: Nová škdovečka Karoq by sa z toho rozložila na diely behom prvého roka. Firma funguje ešte aj teraz, šoféri tam vydržia tak pol roka. :40bd: :40bd: :40bd:
Tipujem u kožucha? Správne tipujem

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 34 neregistrovaných