Skušky CE

Všetko čo súvisí s kamiónmi, ťahačmi a s prepravou

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

tomasg5
Príspevky: 33
Dátum registrácie: 12.11.2013 19:43
Zdieľať na Facebook

Skušky CE

Príspevok od používateľa tomasg5 »

Ahojte ako prebiehaju skušky na CE tak ako aj na C znami vravel že na CE sa uz nerobia testy je to pravda?
EASY206
Príspevky: 476
Dátum registrácie: 03.04.2011 12:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa EASY206 »

Tak ako pri vodickom opravneni skupiny C a vodickom opravneni skupiny E potrebujes prejst skuskami,cize absolvujes testy+jazda.Na CE (prives nad 750kg) musis splnat vek 21 rokov, vlastnit doklad o zdrav.sposobilosti,doklad o psych.vysetreni a musis absolvovat kurz prvej pomoci.Na skupinu CE, sa tiez preskusava formou testov!
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Ja som mal C a doplňal o E a musel som dokladovať aj prax na C tuším tri roky,možno dva,nepamätám presne,ale nutné to bolo
pepo64
Príspevky: 1034
Dátum registrácie: 16.04.2012 18:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pepo64 »

Ja ked som si rozširoval C na CE tak potvrdenie praxe už nebolo potrebné,myslím že ak robíš skúšky na CE je to pri testoch to isté ako na C+jazda z prívesom+vyšší správny poplatok.A pozor tieto skupiny +D,Ti platia iba po dobu platnosti psychotestov.
keko535
Príspevky: 423
Dátum registrácie: 16.07.2006 22:17
Bydlisko: Trebisov
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa keko535 »

Čo bráni zadávateľovi témy vziať mobil a zavolať do autoškoly? Ľudia ste ozaj tak pohodlný, že aj odpoveď na ľahkú otázku vám treba napísať. Ľutujem fakt ľudí kt. Teraz vyrastajú z deti, lebo sú úplne že pohodlný a čakajú na padajúce holuby do úst. :41c2:
tomasg5
Príspevky: 33
Dátum registrácie: 12.11.2013 19:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomasg5 »

Chlapi skúšky hotové ako to chodí teraz u policii daju mi vodičák ak nemám od doktorky kartičku či musi mi dať najprv doktorka kartičku zdravotnej spôsobilosti Z psychotestov mám aj kartičku...
timer5
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 30.12.2008 17:42
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa timer5 »

Na policii musis predlozit karticku od dopravneho psychologa teda platne psychotesty na skupiny ktore si rozsiroval
Napísať odpoveď

Návrat na "TRUCKy, Ťahače - všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní