Na kolko fukat zimne pneu?

Vaše skúsenosti, rady ktorým sa vyhnúť, odporúčania ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

christiane
Príspevky: 1648
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

Ked guma ma byt od nova na kolach ako zjazdis 5 koleso rezervu?
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

rezerva je na to aby bola rezerva.cize sa co najskor defekt opravi a polozi sa spat do kufra.z niektorymi vybabrali ze maju len dojazdovku na 80km/h :d :D lol lol neda sa pouzit pri kupe novych gum ako 4 koleso.u mna maju vsetky auta povodnu staru ako auto.dokonca u jedneho je celorocna.este aj tie vlasky z nej trcia.podla toho poznat pri kupe ci majitel nebol lakomy a mal na to aby to auto zivil.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

seven nekupuj nove auto tejto doby, lebo tam najdes len volaku prcovinu plastovu akoze kompresor, ani kolovy kluc neni, ani zdvihak, si komplet v prdeli lol, to este galuska je lepsi pripad...

fukam vsio rovno 20 roky, kazde auto, 2,5 bez rozdielu a v podstate len pri vymene, alebo pri defekte lol, alebo ked viem ze idem volakam dalej a mam nato cas...len pre dobry pocit, inac kontrola okom, pripadne zadkom, kto neciti zadkom defekt a volantom nema mat vodicak, gumy vzdy dam lepsie dopredu pri prezuvani, nikdy s tym nebol najmensi problem...
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
pedro727
Príspevky: 1120
Dátum registrácie: 22.03.2009 13:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pedro727 »

plne súhlasím s bajom
robím to rovnako,fúkam iba pri výmene na 2,4 -2,5 viac sa nestarám,skontrolujem len keď sa mi zdá mäkká,inak neriešim.mne to robí na aute medzi 83-87km/h,svokrovi cca pri 60km/h.
podľa mňa je to optrebovaním,prípadne súhra rôznych okolností v aute,typ pneu, tlak, opotrebovanie,šírka pneu, hlučnosť,vyváženosť disku, hádzavosť,geometria,hmotnosť vozidla a.t.ď. možností je viac než dosť.
každopádne by som z toho nerobil paniku,ak auto je v poriadku,a pneu tiež, do výmeny by som to neriešil,potom by som skúsil vymeniť pneu za inú značku.
martin2075
Príspevky: 96
Dátum registrácie: 21.06.2014 23:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martin2075 »

Mam tam gumy Continental contiwintercontact 195/65 R15 91T tak co citam su uplne tiche, tak idem ich skusit prehodit ako maju byt, a asi ich este skusim dofukat na aute lebo som ich fukal v pivnici na 2.2 a zdaju sa mi na aute mekke.

Návrat na "Pneumatiky - disky"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní