Vrátenie zálohy v AAA

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
anit
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 16.10.2017 20:51
Zdieľať na Facebook

Vrátenie zálohy v AAA

Príspevok od používateľa anit »

V AAA som zložila zálohu 500 E za auto.Zajtra to budú 2 týždne.Neviete mi poradiť ak odstúpim od zmluvy vrátia mi 500euro?Dovolať sa k nim je nemožné!!!
binac
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 20.11.2017 12:20
Bydlisko: Chorvátsky Grob
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa binac »

a dovod?
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Trochu divné.
Ked zložím zálohu tak by to malo byť v prípade že som rozhodnutý na 95% že beriem.
Teraz neviem či to auto nevyhovuje, alebo ešte nie je
gnagy
Príspevky: 943
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

No a v zmluve je o zálohe napísané čo? Ak nemáš žiadny doklad o zálohe, tak ju už neuvidíš.

Ak doklad máš a je tam napísané (tak, ako je to bežné a normálne), že záloha je nevratná, tak ju neuvidíš tiež.

Záloha sa dáva vtedy, keď nie na 95% je človek presvedčený auto kúpiť, ale na 100%.
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
mattesss
Príspevky: 192
Dátum registrácie: 16.02.2015 22:58
Zdieľať na Facebook

Re: Vrátenie zálohy v ccc

Príspevok od používateľa mattesss »

anit napísal:V ccc som zložila zálohu 500 E za auto.Zajtra to budú 2 týždne.Neviete mi poradiť ak odstúpim od zmluvy vrátia mi 500euro?Dovolať sa k nim je nemožné!!!
Ak ste nielen zložili zálohu, ale podpísali aj zmluvu, tak pravdepodobne bude v zmluve upravená záloha ako nevratná. Ak nie ste dieťa, tak by ste mali vedieť, že ak podpisujem zmluvu, tak musím byť rozhodnutý a že zmluvy zaväzujú. A ak zmluvu nedodržíte (nezaplatíte kúpnu cenu v dohodnutej lehote), tak je logické, že príde sankcia ak druhá strana nič neporušila.
scendo
Príspevky: 343
Dátum registrácie: 04.11.2017 23:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scendo »

Ak mam u niekoho svojich 500E a neviem sa mu dovolat, sadam do auta a ficim tam osobne. Neuvadzate vobec za akych podmienok a za co vlastne ste skladali zalohu, kazdopadne najviac poriesite len osobne na mieste a budete asi aj hned vediet ako na tom ste, nikto vam tu na fore nic blizsie napisat nedokaze. Na co vlastne este cakate?
Napísať odpoveď

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 22 neregistrovaných