Kupa neprihlaseneho auta

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Kaso31
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 20.11.2017 15:26
Zdieľať na Facebook

Kupa neprihlaseneho auta

Príspevok od používateľa Kaso31 »

Zdravim. Mam otazku. Kolega mi ponuka zadarmo feliciu. Problem je v tom ze kolegov znamy ju pouzival 4 roky bez toho, ze by ju prihlasil.povodny majitel je vyskrtnuty z technicaku a on je tam pisany len perom ako buduci majitel.ma este tabulky povodneho majitela. Jazdil len do prace a z prace. Nemal na nej ani stk,ek. Ale nedavno zomrel,je rozvedeny, ma len dve dcery. Da sa to dako prepisat na mna,bez pokuty alebo co hrozi? A mozu to dcery pripadne darovat na zaklade napr cestneho prehlasenia? Vdaka.
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Vyser na to, len pokuta za prepadnutú STK+EK je rovna hodnote auta. Kto ju zaplatí?
Kto vie či to nieje aj už administratívne trvalo vyradené. Neviem ako to je ked sa vozidlo neprepíše tak dlhú dobu
christiane
Príspevky: 1642
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Re: Kupa neprihlaseneho auta

Príspevok od používateľa christiane »

Kaso31 napísal:znamy ju pouzival 4 roky bez toho, ze by ju prihlasil
Bez pokuty to neprepises.Po pol roku sa auto administrativne vyradi ak nie je jasne ako je to z autom.Auto rozpredaj na suciastky a kup si auto z SPZ a STK.
damiss
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 19.04.2017 10:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa damiss »

nebral by som ju, zbytočne budeš musieť platiť a myslím, že vôbec to nie je pre teba výhodné :41c2:
Napísať odpoveď

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 17 neregistrovaných