Audi a4 b8 harasenie

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

krawa
Príspevky: 1086
Dátum registrácie: 13.10.2009 10:41
Bydlisko: LM
Zdieľať na Facebook

Audi a4 b8 harasenie

Príspevok od používateľa krawa »

Zdravim pani,uz druhy den mi auto vypisuje chyby ze TPMS malfunction,abs,esp fault,parking brake malfunction,a dake dva tyzdne do zadu aj nieco zo spinackou,ale to hlasenie si uz nespomeniem,nieco typu auto ingnition lock,asi..,minulu zimu som menil baterku,len sme nedali origo co sa koduje,ale obycajnu,kamarat mi vravel ze to moze byt aj tym,vase nazory?dakujem
A4 3.0Tdi 2013 180kw
krawa
Príspevky: 1086
Dátum registrácie: 13.10.2009 10:41
Bydlisko: LM
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa krawa »

No pojdem dnes,lebo cez vikend mi kazdy na to vybodol,baterku som menil minulu zimu,ale ten kamarat mi vravel ze im tiez sa zacalo blbnut vsetko po roku,zaujimave je vcera som pobehal po meste,do obchodu a tak,tak zapiskalo len pri studenom starte TPMS a potom zhaslo same,a pri dalsom startovani uz nic,dnes rano tiez len toto a zhaslo,na dialnici ale vyhodilo vsetky chyby znovu,pritom,parkovacia brzda ide,nechapem
A4 3.0Tdi 2013 180kw
krawa
Príspevky: 1086
Dátum registrácie: 13.10.2009 10:41
Bydlisko: LM
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa krawa »

To som pochopil len preco to zacalo blbnut az teraz,teda ak to je baterkou
A4 3.0Tdi 2013 180kw
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Môže byť a nemusí.Prečo sa niektoré veci ozývajú neskôr ? pretože RJ má svoj režim,a až keď príde k rozporu medzi očakávaním a plnením začne protest.Navyše si treba trocha premyslieť,aký asi účel môže mať že potentovaná batéria dostane RJ ktorá ju sleduje ?! Ak si predstavíte čokoľvek,je to len polovica toho čo vykonáva.Sledujú sa veci nad ktorými často ostane rozum stáť,a to si niekto myslí že stieranie okien,klíma a pod aké sú banálne veci.Ani potuchy často ľudia nemajú nad rozsahom činnosti a ako sú vzájomne previazané do absurdností
krawa
Príspevky: 1086
Dátum registrácie: 13.10.2009 10:41
Bydlisko: LM
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa krawa »

Idem na kabel,napisem co sa zistilo
A4 3.0Tdi 2013 180kw
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Nechcem ťa strašiť, ale kolega mal podobné patálie u A6 s chybami okolo brzdového systému a bolo to vadné ABS - presnejšie elektronika v ABS pumpe, je toho plný internet
Hladaj : "audi abs module repair"
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

No kolega mal presne rovnaké príznaky, vyskočila parkovacia brzda pričom fungovala, vyskakovalo ABS/ESP, vyskakovala chyba snímača tlaku brzdovej kvapaliny, atd atd

Zohnal druhú jednotku tuším repasovanú, za niečo vyše 200€ + niečo práca + niečo za nakodovanie a odvtedy má pokoj
krawa
Príspevky: 1086
Dátum registrácie: 13.10.2009 10:41
Bydlisko: LM
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa krawa »

Moj pripad to nastastie nebol,nasli sme prelomeny kabel k snimacu abs,v drziaku na otoci,presiel som par desiatok km,zatial je klud,tak snad je zavada odstranena,len nechapem preco je to tak ,,vymakane" ze koli takej prkotine skolabuju tri systemy,hadam ked nejde abs tak nech vyhodi len abs a nie pol auta,ach tieto vychytavky :41c2:
A4 3.0Tdi 2013 180kw
Hondar
Príspevky: 504
Dátum registrácie: 24.02.2015 18:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Hondar »

Cviro neuveris ale som neskutocne rad ze moje (dospele) Hondy maju len OBD koncovku s ktorou netreba nic diagnostokovat a vsetko funguje jak ma uz dlhe roky rokuce :2f93:
....avsak zrejme je to prilis jednoduche a spolahlive, tak to TREBA RYCHLO DOKURRVIT!
Bravooo vyrobcovia, bravoooo totok nam je treba :342a:
krawa
Príspevky: 1086
Dátum registrácie: 13.10.2009 10:41
Bydlisko: LM
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa krawa »

Nuz a to mam rok 09 tusim,nechcem si predstavit kolko dalsich k.urvitok pribudlo v podobnom modeli ale rok 2016 trebars.ked toto zoderiem,uz fakt neviem co kupim,lebo toto je asi posledny model co ako tak nieco este aj vydrzi
A4 3.0Tdi 2013 180kw
krawa
Príspevky: 1086
Dátum registrácie: 13.10.2009 10:41
Bydlisko: LM
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa krawa »

Rano mi pri studenom starte znovu zapiskalo TPMS,hned zhaslo a nic sa uz nedialo,zaujimave co tomu este vadi,ale kym netratim kolesa tak na to dlabem,asi tak :d :D
A4 3.0Tdi 2013 180kw
Napísať odpoveď

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 17 neregistrovaných