Nemecka stranka o spotrebe

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
Mienty
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 06.08.2009 21:34
Zdieľať na Facebook

Nemecka stranka o spotrebe

Príspevok od používateľa Mienty »

cawte vie tu niekto prosim ako sa vola ta stranka co si tam zaznamenavaju kilometre tankovnie a pocitaju spotrebu??niekde som to uz videl ale neviem si spomenut..diky
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

Mienty
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 06.08.2009 21:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Mienty »

mp3turbo napísal:http://www.spritmonitor.de/
diky moc je to ona...no a pozeral som specialne BMW 318i rok vyroby som dal od 90-94a vyhadzalo mi tam take spotreby az tomu neverim..je mozne ze to zajazdi na 7-8L na 100km??lebo velmi vela ich tam bolo co mali okolo 7.70L
dr.risko
Príspevky: 476
Dátum registrácie: 26.01.2009 12:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dr.risko »

vtipne... pozriem fabia 1,9TDi... smiechu sa nezdrzim uz len chybalo aby tam niekto napisal 2,99l/100km... 3,1 je tam uplne bezne... nedavno ak si spominas mp3turbo ste tu vysmievali chlapika co pisal ze jeho tatko chodi na golfe TDi a ma 3,7litra/100km... co potom mam ja povedat na tuto stranku ked tam je kazdy s 3,5 - to sa asi predbiehaju kto ma "najmensi" a ja ked mam 4,8 som rad... :4090:
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ty si myslis ze ludia su nenormalni len v nasich koncinach?

ty si myslis ze na tu stranku sa nedokazu zaregistrovat senzaciechtivi slovaci, poliaci, cesi a kto este zvykne vymyslat?



konstruktivnejsie : kolega jazdi 1.4ku trojvalec fabiu, na tej spravi podla palubneho pocitaca v lete bez klimy 3.8l na 100km ale to uz musi byt rozbehnuty teply na dialnici, bez havariek, ustalena rychlost niekde okolo 90-100km/h.


a este jedna vec : nechapem naco su taketo prekáračky potrebne a preco su podstatne. Mna gulove hovienko zaujima kolko zerie Hansovi alebo Adolfovi alebo Pepovi alebo Macjekovi alebo Voloďovi jeho turbofabia ked moja zerie NA MOJICH JAZDACH, V MOJOM MESTE tolko kolko zerie a NIC S TYM NESPRAVIM, akurat mozem chodit metrom (mame na slovensku metro?).

ja zerem 8.5l a som usmiaty. Ako tak citam internet, 99% slovakov by zrejme vykotilo z tejto spotreby pretoze ich uberauta bez ohladu na objem, vek, natocene kilometre, zapchy-nezapchy a lokalitu (Tatry s minus20 teplotami alebo Zitny Ostrov), zima-leto tiez nehra ziadnu ulohu... proste zeru 3.1l a viac sa neda nech robim co robim. Tak nech si ziju v svojom sne, nech sa prestahuju do Bratislavy pripadne nech prestanu hulit to svinstvo :)
Mienty
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 06.08.2009 21:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Mienty »

mp3turbo napísal:ty si myslis ze ludia su nenormalni len v nasich koncinach?

ty si myslis ze na tu stranku sa nedokazu zaregistrovat senzaciechtivi slovaci, poliaci, cesi a kto este zvykne vymyslat?



konstruktivnejsie : kolega jazdi 1.4ku trojvalec fabiu, na tej spravi podla palubneho pocitaca v lete bez klimy 3.8l na 100km ale to uz musi byt rozbehnuty teply na dialnici, bez havariek, ustalena rychlost niekde okolo 90-100km/h.


a este jedna vec : nechapem naco su taketo prekáračky potrebne a preco su podstatne. Mna gulove hovienko zaujima kolko zerie Hansovi alebo Adolfovi alebo Pepovi alebo Macjekovi alebo Voloďovi jeho turbofabia ked moja zerie NA MOJICH JAZDACH, V MOJOM MESTE tolko kolko zerie a NIC S TYM NESPRAVIM, akurat mozem chodit metrom (mame na slovensku metro?).

ja zerem 8.5l a som usmiaty. Ako tak citam internet, 99% slovakov by zrejme vykotilo z tejto spotreby pretoze ich uberauta bez ohladu na objem, vek, natocene kilometre, zapchy-nezapchy a lokalitu (Tatry s minus20 teplotami alebo Zitny Ostrov), zima-leto tiez nehra ziadnu ulohu... proste zeru 3.1l a viac sa neda nech robim co robim. Tak nech si ziju v svojom sne, nech sa prestahuju do Bratislavy pripadne nech prestanu hulit to svinstvo :)
v poriadku ale ja tu neriesim ziadne ine auto okrem toho BMW takze to ma nezaima..a dakujem za prispevky k veci
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

nic v zlom, ved ja pisem ze ma to netrapi :)

a co sa tyka tejto konkretnej sajty, tak tam v ziadnom pripade nie su len nemci. Prave mam dojem ze ti rekordmani su inych narodnosti ako nemeckych...
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

presne tak, treba odfiltrovat rekordmanov na jednej aj druhej strane tabulky.

statisticky sa tomu hovori median :)
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

mp3turbo napísal:ty si myslis ze ludia su nenormalni len v nasich koncinach?

ty si myslis ze na tu stranku sa nedokazu zaregistrovat senzaciechtivi slovaci, poliaci, cesi a kto este zvykne vymyslat?



konstruktivnejsie : kolega jazdi 1.4ku trojvalec fabiu, na tej spravi podla palubneho pocitaca v lete bez klimy 3.8l na 100km ale to uz musi byt rozbehnuty teply na dialnici, bez havariek, ustalena rychlost niekde okolo 90-100km/h.


a este jedna vec : nechapem naco su taketo prekáračky potrebne a preco su podstatne. Mna gulove hovienko zaujima kolko zerie Hansovi alebo Adolfovi alebo Pepovi alebo Macjekovi alebo Voloďovi jeho turbofabia ked moja zerie NA MOJICH JAZDACH, V MOJOM MESTE tolko kolko zerie a NIC S TYM NESPRAVIM, akurat mozem chodit metrom (mame na slovensku metro?).

ja zerem 8.5l a som usmiaty. Ako tak citam internet, 99% slovakov by zrejme vykotilo z tejto spotreby pretoze ich uberauta bez ohladu na objem, vek, natocene kilometre, zapchy-nezapchy a lokalitu (Tatry s minus20 teplotami alebo Zitny Ostrov), zima-leto tiez nehra ziadnu ulohu... proste zeru 3.1l a viac sa neda nech robim co robim. Tak nech si ziju v svojom sne, nech sa prestahuju do Bratislavy pripadne nech prestanu hulit to svinstvo :)
Oživujem starú tému
Lubo máš nejakú lepšiu stránku kde hladať auto "na spotrebu" :40bd:
Na LPG nejako nie je nič rozumné v ponuke a tak kukám kde kade.
Požiadavky? holé bosé lacné staré s novou stk :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: lubos zimovcak a 58 neregistrovaných