chybne namotnovaný ZEDER

diskusia a pomoc spojená s autorádiami, navigáciami, odblokovaním, DVD , hifi sústavami, alarmami ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

krason
Príspevky: 622
Dátum registrácie: 03.01.2009 21:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa krason »

Ludia montujete VAM alebo ZEDER a poviem Vam, ze ak mate nove auto od roku 2015 stavi vam jedna vec a nemusite uz montovat tieto hluposti.
krason
Príspevky: 622
Dátum registrácie: 03.01.2009 21:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa krason »

aj to je varianta. :)
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

jedna vec nikdy nestaci aj ked si myslis ze je najlepsia na svete. A vobec nejde o rok vyroby auta, pretoze tak ako pises "od roku 2015"... tam boli k dispozicii napriklad modely Superb ktora sa robila faceliftovana od 2014 avsak s elektronikou od 2008 prakticky rovnakou co sa tyka tohoto... takze s rokom vyroby si mozeme vytriet vies co.

Foter ma nahodeny Zeder do Sharanu 2005, montovany v roku 2007, po zamknuti ani prd. Nejako mi nesedi ze montaz spravena pred styrmi rokmi by mala umoznit nastartovat motor ked nieco robene DESAT rokov dozadu takto nefunguje.

No, mozno si chlapci v dielni dali skratku...
gnagy
Príspevky: 943
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

Mal som Zeder na predchádzajúcom aute a naštartovať sa nedalo.
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

laco1871 napísal:Svoj GARAŽ , kde mam naradie a svoje veci, mam uzamknutý
nie na jeden , ale na 5 (!) roznych druhov zámkov.. :4012:

Prečo by AUTO malo byť zamknuté len jedným systémom ???

Ja suhlasim so Zederom , s Vamom aj s reťazou obkrutenou okolo volantu a pedálov...

Čím viac zabezpečenia, tým viac "adidas" a tým je to horšie pre potencionalneho zlodeja....
Laci - mám dve dielne a niekolko šopiek a prístreškov , plných náradia a súčiastok. Nikdy v živote na dverách nebol namontovaný zámok. Ani len manželka tam radšej nevstupuje z obavy že by ju to zasypalo. Mal som X aut a skoro vždy plný kufor drahého náradia - parkované v BA . Nikdy mi nezmizol ani šroubovák - bez zamykania.
Auto musí vyzerať tak aby ho každý radšej obišiel 3m oblúkom , a máš pokoj. lol :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "Audio - Video, Hifi, Navigácie, Autoalarmy..."

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných