Poradte AUDI Q7

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

uwa - Yxo ma 100% pravdu - spolahlivosť si nepriplatíš , som o tom presvedčený lebo práve ja vyrábam diely do tých aut a viem čo odchádza . :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Cviro - čo môžeš chcieť od slováka , ktorý dostane na linku rumunského operátora??? On ale bohužial nevie nie že anglicky, nemecky alebo rusky, on nevie ani len rumunsky , lebo je rom. Šanca vysvetliť mu aj jednoduchú robotu je rovná nule.
Keď ho po 6týždňoch márneho snaženia vykopneš agentúra ti na druhý deň dodá jeho mladšieho brata. :40bd: :40bd:
Človeka pracujúceho vo fabrike napríklad na pozícii vodiča vzv ti okamžite preplatí Amazon alebo DHL a si v prdeli jak Baťa s drevákami, lebo ti nemá kto naviezť material na linky. :40bd: :40bd:
Pár mesiacov dozadu sme ohrňali nos nad ukrajincami , teraz by som im ruky nohy bozkával , ak by sa k nám vrátili z nemecka - čo je ale utopia. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mravecm1
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 05.12.2008 10:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mravecm1 »

Tych pacientov je tu na fore ovela viac. Oco, ty by si sa mal liecit tiez. Este ovela urgentnejsie ako YxoYpsilono
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Mravecm1 : ano samozrejme pán doktor, kedy ma môžete objednať.
Cviro vôbec to nie je problém len slovenska. Z nakupovaných dielov zo západnej europy reklamujeme 40%. Air Korea nám kludne pošle bedne rozpárané lyžinou od vozíka atď.
Ja som sa už vela krát presvedčil , že vyrábame veci na smetisko. Rýchlo vyrobiť,chvílu to vydrží a potom zase už aj kupovať nové.Celkom jedno či je to výrobok USA,Europy alebo"čínsky šmejd". :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

bude zalezat aj ci ste pobocka, alebo miestny subdodavatel...

moja skusenost, ze na miestnych z "vychodneho" bloku su obvikle daleko vyssie poziadavky, proste co nemcovi prejde ako vyhovujuce, zato budu trebars cehuna drbat az sa dostane na pozadovanu normu

az ste tu len pobocka nejakej megafirmy, spanobohom aj z batohom...ci to daju rumunskemu ciganovi, alebo volakemu opalenemu gastarbaitrovi na zapade za x viac penazi, dopadne to kvalitou cca stejne lol, nemajte iluzie...
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Bajo - pomerne velký slovenský subdodávatel v oblasti lisovania , zvárania dielov pre koncern. Aj preto som sem napísal lebo Q7,Q8, Porsche,VW vidím denne vyrazené na dieloch a pripadá mi to ako výsmech. Môj názor ale nevychádza len z tejto jednej firmy, je odrazom 30 ročných skúseností v rôznych firmách a oboroch. Vždy sa pohybujem niekde v strede personalnej hierarchie a tak vidím na obe strany.Moderné technologie ovládli nielen výrobu ale aj rozum ludí a pozerať na mladšiu generáciu ako ešte aj pri obede v závodnej jedálni ťuká do telefonov a je "mimo" ,je pre mňa také zvláštne akoby som bol z iného sveta. Nie som , len som už starý. :40bd: :40bd:
Volakedy sa ludia snažili produkovať kvalitne - veď čo ak by niečo z toho vedeli použiť doma.Dnes už nie je ani takáto motivácia.
Odbočili sme od témy , takže ešte raz zopakujem svoj názor
Za viac peňazí je lepšie vybavené auto ale nikdy vyššia spolahlivosť. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot] a 19 neregistrovaných