Seat Alhambra - chybovy kod 9655

Diskusia ohľadne vozidiel značky Seat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

miso(zajo)
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 01.08.2007 20:39
Zdieľať na Facebook

Seat Alhambra - chybovy kod 9655

Príspevok od používateľa miso(zajo) »

Zdravicko, prosim Vas, vedel by mi niekto polradit? Mam seat alhambra 2011 2.0. diesel 103 kW. Stale mi vyskakuje kontrolka motora a ze neznama chyba 9655. Neviem si s tym rady. Da sa to resetnut, ale po cca 2-3 hodinach jazdy to naskoci znova. Pripadne aj skor. Neviete mi niekto poradit co s tym? V servise mi povedali ze mi nevedia poradit. V original Seat servise som este nebol, mam to do neho trosku dalej. Niekedy mam pocit ako by sa tomu autu nechcelo a niekedy ze mam prelecene porsche. Moze to mat suvis s turbom? Ze by to bolo dake cidlo?

Dakujem vopred za odpoved.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ach tieto dieslove mnohoboje... tu turbo, tam vstrekovace, hentam EGR, potom DPF, a ked nic ine tak aspon AdBlue system.

Neboj, nebude to drahsie nez 800 eur na vymenu. Mas problem so šťankovým systemom, pardon močovinovým. Konkretne by to mal byt jeho vyhrievaci element ktory vyzera tak ze sa neda vymenit samostatne.
skojec
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 26.07.2010 13:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa skojec »

Ano je to vadne vyhrievanie Ad blue.Netreba menit celu nadrz,ale je na to opravna sada.
Zozenies len vo vw a stoji 230 eur
lemon5546
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 17.04.2006 10:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lemon5546 »

ahojte,kto vie,napíšte prosím polopate ako sa dá spustiť cez VAG palivové čerpadlo,mám Alhambru TDI 96 kw(motor ASZ) r.v.2004 - chystám sa meniť palivový filter,nejako sa mi nedarí nájsť postup.Vďaka.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

základné nastavenie
ukladá sa 035
štart/´další/stop
pôjde 30 sekund,vypisuje stav či čerpadlo stojí alebo je v behu,možno navoliť opakovane viackrát.pri vyprázdnenom palivovom systéme treba pustiť aj 5-6 krát nech sa netrápi zo štartom.
lemon5546
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 17.04.2006 10:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lemon5546 »

vďaka,postup funguje aj na iné koncernové motorizácie,mám na zdviháku Passat 1,9 TDI (motor BLS) šlo to tých 30 sek.
Napísať odpoveď

Návrat na "Seat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných