Skoda Octavia - otvorenie zaseknutých dverí

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

smallbos
Príspevky: 46
Dátum registrácie: 20.05.2007 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa smallbos »

uz som neaky ten mechanizmus dveri na oktavii rozobral--ale co ak je lanko co taha ovladanie zamku zvnutra v poriadku a lanko co zaha mechanizmus otvarania dveri zvonku takisto v poriadku.....mozes zvesovat a rozoberat co len chces a jak chces proste to neotvoris ak nezhodis zvnutra tapacir ty vole...co urobis cez tu malu dierku co vznikne pri vybrati vluzky zamku to mozes byt aj gynekolog kandidat vied .....PROSTE TO NEOTVORIS CHAPES!!!!!!!! JEDINE ZVNUTRA CEZ TAPACIR
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Aj to ide zvládnuť,ide iba o to,že tu treba navigovať človeka čo musí dostať vykonatelné inštrukcie.
Čo ak to,čo ak hento.Je to päť minút čo nič nepokazíš a nezničíš.Potom sa ukáže či je niejaké ...a čo keď to a čo keď ono. Je minimum 95% šanca (mám solidný prehlad čo tam odchádza) že otvoríš a neriešiš ďalej nič. Alebo predsa radšej začať sekáčom ? Chalani,z vás by sa jeden picol.
kauza
Príspevky: 85
Dátum registrácie: 16.12.2009 21:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kauza »

ja tvrdim to iste co smallbos,pisal som to tu aj vcera,tvrdim to na zaklade vlastnej skusenosti.. zial niekto sa k tomu stavia,ze je LION KING a my vsetci len male kuriatka :2f93: :2f93:
kauza
Príspevky: 85
Dátum registrácie: 16.12.2009 21:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kauza »

kebyze to bolo take jednoduche,tak na otvorenie octavie I. staci poriadna AKU VRTACKA,12mm VRTAK a HACIK na potiahnutie lanka.. cez zaslepku na zadnych dverach by som sa dovrtal k lanku,ktore by som nasledne potiahol hacikom a otvoril by som octaviu za cca 4 minuty..ale chuj chuj zlata rybka takto to nejde,lebo potom by ukradol auto aj kazdy somar... ked su dvere raz zamknute a nedostanu signal tak jednoducho nestaci potiahnut lanko z vonku... ja som to na svojom aute skusal na zadnych dverach(volba mensieho zla-odvrtanie zaslepky)lebo bol poskodeny kontakt pri stlpiku a neslo to potiahnutim lanka z vonku..tapecir dole a rucne prepnut zamok zvnutra
smallbos
Príspevky: 46
Dátum registrácie: 20.05.2007 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa smallbos »

saaak sa kludne stretnime aspon dame dajake pivo a skusime to ci to ide tak lahko :D :D aspon bude zabava mal som tu oktaviu dva dni rozmyslali sme nad tym spekulovali boli tu mechanici zo skodovky a neslo to:D
proste ak sa rozsype nieco na mechanizme zamku tak mozes tam tahat co chces jak chces to ti nepomoze....jedine sa dostat az k zamku a tam skusat ho rozoberat a skusat niecim hybat kym sa to neotvori...
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

keď sa pri otváraní dverí na ochcavke musí sekať tapacír , prečo je potom spolu s pasatom najkradnutejšie auto na SVK??? nedávno ich v NR zmizlo 13ks za 48 hodín- ktovie kam zahodili ten rozsekaný tapacír. :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
zhungo
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 19.06.2014 10:16
Zdieľať na Facebook

Prave Zadne Dvere

Príspevok od používateľa zhungo »

zdravim,
cital som tu o problemoch s prednymi dverami, ja mam vsak problem zo zadnymi
menil som stahovacku skla na pravych zadnych dverach (pred rokom som menil na lavych zadnych takze postup som uz poznal a slo to rychlo), nekupil som original ale druhovyrobu (tak isto ako pred rokom), namontoval a vsetko islo vyborne, sklo hore dole, odomykanie aj zamykanie v poriadku, po asi tyzdny mi prestala svietit kontrolka na soferovych dverach (safe lock) tak som zacal zistovat co sa deje a zistil som ze sa mi neodomkly prave zadne dvere, nejdu odomknut ani dialkovym, ani centralom a aj po odpojeni baterie sa nedaju odomknut pretoze ked potiahnem klucku na tych zadnych dverach tak cudlik vylezie hore ale po pusteny klucky opät zlezie a nejdu teda odomknut (safe lock), kukol som kable vo dverach ci su neni seknute ale vypadaju byt v poriadku,

a teraz co s tym,
od viacerych ludi som dostal jedinu odpovedz, vytrhnut tapacir
a vas sa chcem opytat ci pri zadnych dverach naozaj nie je ine riesenie

prosim o radu :/
slavoj
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 02.03.2008 19:40
Zdieľať na Facebook

Re: dvere

Príspevok od používateľa slavoj »

Zdravim. Mam podobny problem, zrejme je pokazeny zamok a neviem ako otvorit predne dvere spolujazdca.
bigt
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 16.01.2006 08:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bigt »

pridávam sa do klubu...
octavia ´98rv, zadné lave v safe locku.

Tapacír po hodine slovenčiny dole ale čo ďalej.

tiež som dostal radu že vysekať. nieje iná možnosť?

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: lukas391 a 19 neregistrovaných