Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

ipelux napísal:...verim ze to policia najde. ak mam havarijne poistenie...
Ale havarijné poistenie nemusí kryť automaticky aj krádež, záleží čo všetko si si dal
https://www.generali.sk/sk/pre-obcanov/ ... poistenie/
makrela
Príspevky: 2956
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

Ako bolo povedané vyššie , VB SR nájde prd. Skús sa obrátiť na sociálne siete.Daj to napr.na tvárovú knihu, čili Facebok. Urobí viac práce ako VB
tomket11
Príspevky: 558
Dátum registrácie: 18.09.2012 17:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomket11 »

Pokial mas len 1 fotku...tak vela vodi nenamutis. Daj to na FB a tieto srajdy do vela skupin. Popis vybavu,kde si ho nechal,priloz aspon tu 1 fotku,vin cislo, nejake tukance, skrabance, specialne odlisnosti (ja mam napr. Na zlato farbene elektrony)...a modli sa

Pokial mas GAPko aj s ukradnutim atd... ani sa nrobtazuj, chod do pistovne a za 30sni mas cash na uplne nove auto. :2f93:
Mixy
Príspevky: 122
Dátum registrácie: 15.02.2014 22:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Mixy »

Si velky optimista, že ho PZ nájde.
Ja som po krádeži moto oskenoval zápis o odcudzení, poslal mailom poistovni s čislom zmluvy a do tyzdna prisiel preplatok.
Pre istotu som ešte neskor zasiel na DI a dal ju zablokovat, lebo som si isty, ze by som casom obdrzal pokutu z STK za jej neabsolvovanie. V tomto magoristane je mozne vsetko...
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

policajti nic nenajdu a teda auta sa dopatras mozno cez super aleee super kamaratov.ak nemas takych auto si uz nenajdes.na fb je to uplne zbytocne.vw a auta tomu podobne sa kazia a samozrejme aj kradnu lebo nd su normalne drahe.tvoje pojde ako darca ak ho v kratkom case nenajdes.bohužial.aj ked cloveka nasere ked pouziva auto kazdy den na ktore sa musel narobit a nejaky magor si ho len tak zobere .aj preto jazdim na inej znacke a taketo veci nemusim riesit.ak ho nenajdes sam ostane ti uz len ta fotka.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

stratena zmluva je ten najmensi problem...zavolaj do poistovne a nahlas to samozrejme ! je to tvoja povinnost, oni ta uz znaviguju co dalej...

ohladom verenia v najdenie, no budem verit spolu s tebou, aj motyka niekedy vystreli jak samopal, ale nebyva to casto, da sa povedat ze prakticky nikdy, jak hovori marko, treba mat auto co ani odomknute nikdo nepotrebuje
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
piero7
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 27.10.2009 12:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa piero7 »

Tvoje auto je uz pravdepodobne rozobrate niekde v Madarsku. Pohladaj v maily cislo poistnej zmluvy a nahlas poistnu udalost cez online formular na https://www.generali.sk/hlaseniepu/face ... stenie=hav
Ak nenajdes zmluvu alebo sa ti nechce vyplnat ten formular, zavolaj na 02/38 11 11 17 a rovno nahlas poistnu udalost (overia ta na zaklade nejakych udajov a nasledne dohladaju aj tvoju zmluvu).
Ked dodas vsetky doklady a mas v ramci poistky kryte riziko kradeze, tak ti to poistovna zaplati.
Ak sa to auto naahodou najde resp. nejake casti z neho, bude sa o to dalej starat poistovna..
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

mozes mat aj andela strazneho, ked je potreba tvoje auto, tak ho mat nebudes ! najskor ide na organy, nehladaj v tom nic ine, volakde dostalo podobne nahubu trebars, alebo len ide klempirska sezona a vedia ze sa hodia veci, len tak pre info, kde chodis do servisu bezne ? lol

jaj a este farba, typ ? dizel je jasny...to ze bolo pripekne je na tvoju skodu zjavne...
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
PROCHY603
Príspevky: 3773
Dátum registrácie: 11.02.2008 21:34
Bydlisko: BLAVA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PROCHY603 »

piero7 napísal:Tvoje auto je uz pravdepodobne rozobrate niekde v Madarsku. Pohladaj v maily cislo poistnej zmluvy a nahlas poistnu udalost cez online formular na https://www.generali.sk/hlaseniepu/face ... stenie=hav
Ak nenajdes zmluvu alebo sa ti nechce vyplnat ten formular, zavolaj na 02/38 11 11 17 a rovno nahlas poistnu udalost (overia ta na zaklade nejakych udajov a nasledne dohladaju aj tvoju zmluvu).
Ked dodas vsetky doklady a mas v ramci poistky kryte riziko kradeze, tak ti to poistovna zaplati.
Ak sa to auto naahodou najde resp. nejake casti z neho, bude sa o to dalej starat poistovna..
:40bd: :d :D Preco prave v MADARSKU???? ::: ::: ::: Auto je pekne rozobrate na SK a diely sa uz len tak predavaju jak teple rozky z TESCA. :41c2: :41c2:
jaster-83
Príspevky: 1441
Dátum registrácie: 16.09.2010 13:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jaster-83 »

mozno sa ti niekto ozve...ze ci nechces vykupit, nebol si mesiac -dva dozadu v nejakom servise alebo umyvarke takej co im tam nechas auto? aj tu sa dat do inzercie "kradnute vozidla" s textom ze vykupis naspat ale vw...to pojde na organy.......este je sanca, lopkari niekedy nechavaju par dni auta na velkych parkoviskach....ale to je sanca rovna nule
1U5 AVU, 6U1 AMH, 6Y5 ASY, N15 GA14DE, 3B6 AVF, C4(B7) 9H06
lubo1711
Príspevky: 81
Dátum registrácie: 06.03.2010 10:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubo1711 »

nazdar, tak v prvom rade drzim palce nech ti poistovna vrati co najviac zo zostatkovej hodnoty auta

a za dalsie, vlastnim superba 2010, dal som si tam namontovat elektro-mechanicky zabezpecovaci system lebo si myslim ze to bola dobra investicia, lepsia nez poistka kvoli kradezi

viem ze vw group sa kradnu kazdy den.. nerobim reklamu, nespominam nazov ani firmu ktora to robila, som len ich spokojny klient lebo som sa o svoje auto bal
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

dojde odtahovka s ramenom a mozes si aj hentake chobotiny skovat, rusicka stoji v cine par penazi keby niekto mal monitoring, chlapci, ked sa dostanete do hladacika, nepomoze nic...
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Buďte radi že sa autá len kradnú, v niektorých štátoch už prešli na lúpeže. Jednoducho na križovatke k tebe nastúpi maník s pištolou a ty vystúpiš. :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Preto vo väčšich mestach jazdím s uzamknutým autom...

Nie že by som sa bal o auto...
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

tomket11 napísal:
Pokial mas GAPko aj s ukradnutim atd... ani sa nrobtazuj, chod do pistovne a za 30sni mas cash na uplne nove auto. :2f93:
ano verime , a hlavne v generali :40bd: :40bd: :40bd:
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: jepe13, technik75 a 50 neregistrovaných