Hľadám šikovného klampiara/lakýrnika na renováciu

Ponuky práce: Auto moto, brigády ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

diskyke
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 18.09.2014 20:21
Zdieľať na Facebook

Hľadám šikovného klampiara/lakýrnika na renováciu

Príspevok od používateľa diskyke »

Hľadám nejakého šikovného klampiara+lakýrnika, prípadne len klampiara, na renováciu staršieho Favorita. Len KE, prípadne KS.
Nesúri mi to, čiže je možné dohodnúť sa, aby sa autu venoval, len keď bude mať čas. Ide hlavne o hrdzu, ak vie poopravovať aj mechanické veci, je to plus.
Auto je momentálne dočasne odhlásené.
Ideálne niekto, čo už takéto veci robil. Cena dohodou, ale ide mi skôr o tom, keď to bude niekto, koho to baví, hobby a niečo si na tom zarobí, trhové ceny nejakých servisov neriešim, ani nebudem.
Keby niečo, prosím SS.
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

domaceho kutila ktory sa po veceroch a cez vikendy vrta v autach susedov a neni to jeho zamestnanie.+ to bude mlady klapmpiar ktory pride zo servisu domov a nema klientelu.aj moj lakyrnik tak zacinal po veceroch a vikendy robil auta najprv susedom presne take veci ako ty potrebujes vyvaral gitoval striekal a teraz po 10 rokoch nevie co skor.a to uz robi sam na seba.
Vigora100g
Príspevky: 315
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Vigora100g »

Ahoj,

skusim ti poradit ale neuraz sa ked to nebude podla tvojich predstav.

1. Bud si to vsetko spravis sam, lenze je to kopec roboty a predpokladam, ze asi nemas ziadne naradie k tomu a ani material, tak ked to vsetko nakupis a stravis nad tym kopec casu a penazi tak zistis ze vysledok nie je podla tvojich predstav

2. Bud to das spravit poriadne, ale nemyslim ze chces investovat niekolkonasobok ceny favorita do takejto roboty

3. Das to len dedinskemu garazmajstrovi ktori ti to len tak nejak naoko opravi, ale tiez uz v dnesnej dobe necakaj ze to bude za 100€

4. vykasli sa na to a dojazdi favorita a potom smer smetisko a za usetrene peniaze si kup fakt pekny nehrdzavy kusok ked chces favorita :41c2:
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

pred 4 rokmi som pustil svojho favorita za 350 euro druzstevnikovi.a to hrdzave vraky sa predavali po 450 euro.choval som si ho roky ale zabera aj cas ho pouzivat.statie tiez neni prospesne.menene boli len predne blatniky a zadne lemy ked mal 10 rokov lakovacka stala v autorizaku 20000sk z toho farba 8000sk.bol striekany len zvonka.zmakli to za 3 dni.v utorok rano o 7.30 ho prevzali rozobrali pomenili co trebalo nastriekali na treti den o 15.00 som ho bral domov.no 20000sk.za tie roky farba ako nova.hned na to dostal tie plasty do blatnikov a drzal.vsetko zdravy povodny plech bez korozie.bol len osetrovany pred a po zime obite miesta sprayom a dostaval kazde 3 roky nastrek dutin.a jazdil hlavne v zime mesto + vozik a sem tam ukrajina.mechanicky bol roztlceny hlavne motor dodychaval.no karoseria tip top.ten druzstevnik od michaloviec ked ho kupoval s nejakymi dvoma majstrami nechapali bolo to uz 23 rocne auto a dvere prahy bez gitu.bol taky nadseny ze ho bral hned aj koli guli na vozik.auto nebolo ani nikde inzerovane len som rozoslal po znamych ze ho posuvam dalej.jeden to spomenul v praci v michalovciach a do tyzdna siel.
keyness
Príspevky: 686
Dátum registrácie: 23.05.2011 15:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa keyness »

Nechcem sa nikoho dotknut.. ale preco mrhat peniazmi a casom dobreho klampiara lakyrnika na favorit ktory je dajme tomu plus minus bezcenny a este sa daju kupit zachovale kusy?
diskyke
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 18.09.2014 20:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa diskyke »

Ďakujem...auto jazdiť nebudem,až ked bude tip-top.Ide o cenenú limitku, nie obyčajnú verziu.
Vigora100g
Príspevky: 315
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Vigora100g »

Jaaaj to si mal hned napisat, ze je to nieco ine. Lebo dnes sa daju este kupit fakt nadherne kusky za smiesne peniaze. V tom pripade ked to chces zachovat tak daj tomu poriadnu opravu aj lak a potom radsej v zime nejazdit po snehu. :28b7:
diskyke
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 18.09.2014 20:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa diskyke »

Presne tak
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Tak to by fakt zaujímalo aj mňa. Cenené na vyváračku by bolo Uno turbo alebo R5 turbo alebo P205GTI ale Favorit a limitovaná edicia????
Jediná možnosť kabriolet MTX. ten by za vyvarenie stál. lol
[img]https://ipravda.sk/res/2009/04/08/thumb ... rednaW.jpg[/img]
Naposledy upravil/-a oco13 v 09.11.2017 22:44, upravené celkom 1 krát.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
diskyke
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 18.09.2014 20:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa diskyke »

Forman excellent
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

jedina skodofka vsetkych cias, co by stala podla mna za velku opravu je 110R
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

To si ma sklamal - Forman s trošička lepšími sedačkami
[img]https://img.skoda-virt.cz/forum_upload/ ... -10_78.jpg[/img]
ale zvyšok totalne tvrdé plasty , ktoré popraskajú a neopraví ich nikto. Auto ktoré sa vyrobilo v tisícoch kusov , hm - pre niekoho kto k nemu má citový vzťah možno :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
diskyke
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 18.09.2014 20:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa diskyke »

Bolo ich vyrobenych 2000...cize nie vela
diskyke
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 18.09.2014 20:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa diskyke »

Treba pozerat aj na to,v akej dobe vzniklo...
keyness
Príspevky: 686
Dátum registrácie: 23.05.2011 15:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa keyness »

Zrovna taky cynimocny kus som msl sj ja ako prve auto vo vynimocnej fatbe karibska zelena :) za vyvaranie to veru nestoji

Návrat na "Práca Auto-moto"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: flesinko a 3 neregistrovaní