Zražka so psom

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

flasko
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 29.10.2015 12:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa flasko »

Za toto by mal zodpovedať majiteľ. Je dobré sa dohodnúť, neťahať to cez rôzne orgány a ľudí, ktorí budú zbytočne ťahať peniaze a celé sa to pretiahne aj po časovej aj finančnej stránke.
marells
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 07.11.2017 08:43
Bydlisko: Nitra blizke okolie
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marells »

kazdopadne sa to da zhrnut tak, ze za psa je zodpovedny majitel, bohuzial
moris37
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 25.01.2017 13:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa moris37 »

je to tak len niekedy je to všetko tak také nevyspytateľné. jasné, že proste je to jeho pes, mal by zaplatiť tie škody aj keď ho on priamo nehodil na cestu aj mal zabezpečný dvor, stane sa, s tým človek nič nenarobí. ale myslím, že sa s ním bude dať normálne dohodnúť a súd úplne vynecháte, neoplatilo by sa to ani tebe ani jemu
bandit97
Príspevky: 1199
Dátum registrácie: 24.01.2011 19:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bandit97 »

No a co v pripade aky mame doma.. V Auguste sa knam nastahoval pes.. Proste raz sedel na terase a tvaril sa ze je jakoze doma.. Male stena (do pol roka) aj s obojkom. kedze mali moji synovia +/- akurat meniny, tak sme si povodne mysleli, ze nejaky vtipalek z okruhu rodiny alebo znamych ho tam nechal, ale to sa nepotvrdilo. Asi po 3 dnoch pes zmizol.. Dokoncujem dom a ploty este jaksi neboli na programe dna, takze psa som kvoli tomuto ani nechcel.. Vlastne som sa v podstate potesil ze je pokoj ked je prec. Asi po tyzdni sa pes dostavil spet s pohladom “rodina.. doma som”.. Odvtedy je u nas.. Co snim? Vyviest ho “za dedinu” nemam srdce, ale ploty kvoli nemu teraz robit urcite nebudem! Takze poziva status navstevy ktora ma moznost kedykolvek odist.. Kto je zanho zodpovedny? Nijakym sposobom ho nenutim aby u nas bol a ani som si ho nijako nezabezpecil, takze odmietam aj mat zanho zodpovednost..
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

ty nemas psa ale pes ma teba, takze si v pohode :-)
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
christiane
Príspevky: 1648
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

bandit97 napísal: Takze poziva status navstevy ktora ma moznost kedykolvek odist.. Kto je zanho zodpovedny?
Dobre napisane.Cez moj pozemok chodi 5 maciek a 4 psi.Aj plot bol kedysi v poriadku od suseda.Pokym ho traktorom a pluhom nevytrhal kedze jeho stara chcela sadit az na moj plot.A tak si to tu u mna beha ako na koride.Pokial tu na mna psi neceria zuby tak v podstate ten pozemok je aj ich.Tato maticka zem tu je miliony rokov ked sa o ludoch este ani nesnivalo,koho je potom co?Vsetci sme tu len na navsteve.Jedine co raz bude moje budu 2 kubiky hliny na mojom pupku a miesto na cintorine.Mozno.
danielkovas
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 09.11.2017 08:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa danielkovas »

je ine asi ked nemas psa zapisaneho a neplatis za neho dane, tak proste tvoj nie je a tym padom nie si zan zodpovedny, ci
Dep
Príspevky: 1207
Dátum registrácie: 15.06.2009 15:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Dep »

Poistenie nehnuteľnosti a domácnosti, plus zodpovednosť za škodu, a človek sa nemusí strachovat, ak psík spôsobí škodu.
Subaru Outback Business NAVI 2.5i 129kw (2017)

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 61 neregistrovaných