Skoda Octavia - cvakanie v palubovke a kontrolka motora

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

peto.
Príspevky: 97
Dátum registrácie: 15.09.2008 21:07
Zdieľať na Facebook

Skoda Octavia - cvakanie v palubovke a kontrolka motora

Príspevok od používateľa peto. »

Dobry den, asi 3 mesiace mi nieco cvaka v palubovke, podobne cvakaniu zapnutych smeroviek, robi to len pri jazde a vacsinou po pouziti smeroviek. Cital som ze to moze byt nieco s klimatizaciou ale ja mam len manualnu nie automaticku. Doteraz som to neriesil ale vcera mi zasvietila pri rozjazde z krizovatky kontrolka motora. Tak neviem ci to moze mat suvis. Mal uz niekto podobny problem? Auto ide normalne, spotreba je tiez v poriadku. Rozvody maju 60000km, auto je octavia 1, 81kW, 1,9tdi, rv 2004, 353000km
benky71
Príspevky: 243
Dátum registrácie: 06.01.2008 08:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa benky71 »

ahoj,dcere to na golfe 4 robil prerusovac smeroviek,take cvakanie po pouziti smerovky.len obcas nie vzdy.Kontrolka motora sa z toho nerosvietila.tak neviem mozno sa mylim :-\
mcbill
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 07.09.2008 20:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mcbill »

Check engine kontrolka s tým nebude mať súvis. je to ako spomenul vyšie prerušovač smeroviek,treba to rozobrať a pozrieť + diagnostika na tú kontrolku...
lucia.a.laco
Príspevky: 145
Dátum registrácie: 03.10.2010 16:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lucia.a.laco »

Mne rele smeroviek bzucalo. Rozobratie nepomohlo. Vymena za ine taktiez nie, pomohla mu az hruba sila ked mu je.e dvakrat päsťou z vrchu po palubovke. Od vtedy klud.
marci87
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 29.07.2008 12:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marci87 »

Mne to cvakalo tiez. Vymenil som 3 prerusovace a cvakal kazdy. Robil to prach a vlhkost na kontaktoch vo vnutri packy od smeroviek. Sikovny mechanik to vie aj vycistit. Inak vymena. Kontrolka motora - jedine diagnostika...
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 24 neregistrovaných