Skoda Octavia 1,8 - lambda sonda

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jouwy
Príspevky: 138
Dátum registrácie: 23.05.2013 15:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jouwy »

A to ze nasava falosny vzduch ovplivnuje aj hodnoty emisii ? Lebo pod 2000 som mal hodnoty cca 120volacoho a nad 3000ked uz auto neskapinalo malo hodnoty 0,01
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24976
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Zaujímavá otázka,nepredpokladám že treba odpoveď
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

to by nebolo najhorsie ze 0,01 vs 120, ale to je ladovych medvedohodinach kamo chapes ??? :41c2: normalne zabijes 0,01 medveda a ty si ked neopravis auto 120 ich zabijes :3c90:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
jouwy
Príspevky: 138
Dátum registrácie: 23.05.2013 15:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jouwy »

Dnes som si vsimol ze mam odpadnute odcvaknute neviem ako to nazvat ale kus v ktorom je stupel na olej je odpadnuty hybe sa a je obteceny od oleja moze aj to sposobovat to skapinanie ? A este jednu otazku vsimol som si to uz dlhsie vlasne od kedy mam auto jazdim nanom dialnice ta ista trasa ludia naklad priklad mam pol nadrze idem 120 a na tej pol nadrze ani nedojdem domou ale ked idem a idem 140tak mi este stvrt nadrze zostane jednoducho pri vysia rychlost zere menej lol nemalo by to byt opacne ? lol
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24976
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Každopádne netesný motor sú problémy,takže poriešiť to treba.
Spotreba...samozrejme že to odporuje logike,ale viem so predstaviť problém s vytvorením zmesy ktorý to spôsobí.Každopádne motor treba utesniť vrátane sania a všetkého čo je na sanie pripojené.Ibaže tvorba zmesi nie je iba vzduch,ale aj palivo,takže sa nedá ani ten nechať mimo podozrenia.Je to paradox,ale lambda je tej najspolahlivejší donášač a udavač čo sa týka tvorby zmesy.Inak by postupovala dielňa,a inak asi budeš ty kedže ti ostáva iba porobiť to čo tak či tak treba,a teda spoliehať na šťastie.
jouwy
Príspevky: 138
Dátum registrácie: 23.05.2013 15:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jouwy »

Dakujem dam to vsetko doporiadku uvidim co to bude nakoniec sposobovat :2f93:

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 56 neregistrovaných