Prívesný vozik

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

ivan1956
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 30.10.2017 19:24
Zdieľať na Facebook

Prívesný vozik

Príspevok od používateľa ivan1956 »

Prosím vás chcem sa spýtať jednu otázku.
Kúpil som prívesny vozik sport jacht s špz a boli sme napísať na mňa dočasne do 30 dni od kupu ale ja ho už nepotrebujem.čo sa stane ak si ho na seba neprihlásim a mám od neho jednu špz a technický preukaz stary ešte prihlaseny bol na stareho majitela napísané zrušené a predčasne napísané na mňa.čo mám robiť s špzetkou a technickým preukazom.Dakujem pekne za odpoved
vantar
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 31.10.2017 14:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vantar »

no vyradia ho z evidencie nie? a čo s ním chceš robiť? chceš ho mať len tak doma odstavený či čo?
ivan1956
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 30.10.2017 19:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivan1956 »

Chcem ho mať ale len tak do hory.Lebo ja chodím do hory zvieratam prichystať žrať seno.A čo sa stane ak budem mať od prívesu značku a technický veľky? Značku som si dal s vozika radšej dole.
christiane
Príspevky: 1642
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

Len aby si vedel.Aj polna,lesna cesta sa berie ako cestna komunikacia.Ak ta chlpaty chytia co je vjazd autam do lesa zakazany dajme tomu mas povolenie ale nesmies mat alkohol a technicaky od vsetkeho.Cize od vozika aj spz a technicku.Kedze budes mat prives schvaleny na cesty a nie neaky samodomo vyrobeny.Preto su tie spz na domace traktoriky.
Ale vsetko zavisi od toho,kto ta zastavi.A v dedine ta uda aj sused ktoreho niecim naseries ze behas bez spz.
A ked uz,nemozes ho bez spz tahat za autom ale neakym traktorikom.
Napísať odpoveď

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 15 neregistrovaných