Neplatna STK - automaticka pokuta

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Vladimirs - "TY" nechodíš , ale urob si anketu vo svojom okolí. Volakedy som viac chodil po luďoch teraz stretnem (a debatujem) už len tak 40 - 50 denne. Takto sa každý oháňa aký je on svätý a zásadový ale keď sa nadáva , tak je to len o lekároch , úradníkoch d katastra až po socialku a samozrejme o policajtoch a stkčkach.
Fabia 2001 (ktovie kolko km) to je podla mňa "nové auto", ale zober si na stk Tipo z 1990 roku s dovozovým plynom - to uvidíš iný tanec. Alebo také AXko 1986 s nájazdom cez milion. Bol som ochotný dať aj 50 len aby to malé chúďa netočil na 5000rpm a hajzel mi s plechovým ksichtom oznámil , že to nie on to metodika.
Pozastavili ste sa niekedy nad tým , že nehody z viny technického stavu tvoria necele 2% všetkých nehôd a už vôbec nie s fatalnymi následkami.
Nemali by radšej "STK" u psychologa absolvovať šoféri??? a každý rok???
Práve pred chvílou preletela cez FB správa o ťažkej nehode v okolí PD . O 4 ráno pichol dodávku pod kamion, viezol baby z rakúska - 7 mrtvych. Tipol by som na mikrospánok. V tomto kontexte mi STK pripadajú celkom zbytočné pokial tam neskontrolujú aj šoféra - či vôbec má na to mať VP.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
bossix
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 04.07.2017 08:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bossix »

Pani, dnes som bol na opakovanej stk a vedeli vsetci o tom co som tu pisal. A tymto aj pozdravujem personal STK na lastomirskej ulici, urcite si toto budete pozerat. Ako som Vam dnes hovoril (neviem meno, prepacte), nic v zlom som na tomto fore o Vas nepisal a takisto som s Vasou stanicou spokojny. Robil ste si len svoju pracu, bohuzial ja neviem kontrolovat co ostatny uzivatelia napisu na Vasu adresu. Pisal som len, co na Vasej stanici konkretne kontrolujete, kedze nie na kazdej (tak ako tu pisali ini uzivatelia) sa kontroluje napriklad vyska svietenia. Vobec to nebolo myslene v zlom slovazmysle, prave naopak len si robite svoju pracu tak ako mate a mate dobry pristup k ludom (aspon ku mne :D). Takze za mna tuto stanicu odporucam - Lastomirska ulica, stanica je na pravej strane smerom na Lastomir.

To, ze auto nemalo vsetko v takom stave, aky by mal byt ak chcem prejst cez STK je chyba majitela (mna) a nie stanice.

Vsetky problemy som odstranil, auto preslo cez STK, bude potrebne len menit zadny kotuc, je zvlneny.

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: qwertrq, tatkotom a 63 neregistrovaných