Vôňa do auta

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

autolaik
Príspevky: 4903
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

Joj,za moje cca 20 rocne spolunazivanie...by sa dalo rozpravat. Jasne ze ani ja nie som bez chyby ale viac menej som sa presvedcil ze tie vtipy o svokrach sa zakladaju na pravde :d :D
zo0m12
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 03.03.2013 22:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zo0m12 »

Nasiel som tie talianske obdlzniky, keby to niekoho zaujimalo tak: http://www.stylovo.sk/vona-do-auta/mill ... -car-linea
Je to pecka.. Volal som im ohladne voni tak mi poslali vzorky su to fakt super vone, tento cerveny som zobral: http://www.stylovo.sk/vona-do-auta/mill ... cing-sugar Na telefone zlata baba, ak nechcete minut peniaze tak jej nevolajte :))
xsrvts
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 09.01.2014 22:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xsrvts »

a tieto obdlznicky aj dobre citit, alebo uvolnuju vonu slabo? zislo by sa mi daco silnejsie, nakolko v autach bezne fajcim.

Wunderbaum citit tak maximalne 2 dni a potom uz nic, momentalne mam vo vetraku nejaku flasticku ale, z nej vona ide dost slabo...
pidizvi
Príspevky: 3398
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

kup si v tesku hocijaky kupelnovy briz ci airwick alebo hocico podobne, co pachy neutralizuje a to si nastriekas ked potrebujes a kolko ty chces. A mas to za zlomok ceny hentych valcekov
prestigio
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 04.10.2012 19:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa prestigio »

Troška oživím tému. Myslím, že väčšina pozná "policajné stromčeky" (vône do auta). Hľadám tú hroznovú... Myslíte si, že táto od California Scents bude podobná? http://california-scents.sk/domu/33-hro ... grape.html

Tie policajné sa zháňajú ťažko a krátko vydržia, preto mi napadlo, že či to nemá aj California - od nich som mal viacero vôní a voňali aj po dvoch mesiacoch.
matiisek
Príspevky: 966
Dátum registrácie: 23.03.2011 18:44
Bydlisko: Oldenburg/Levice
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa matiisek »

Ja som kupil auto uz s takym cervenym panacikom do mriezky kurenia, znacka Mr&Mrs Red Pepper mint a vonia to stale, uz pol roka a neviem ako dlho tam bol predtym. Na zaciatku vonal intenzivne, uz ked som sadol do auta ale teraz slabsie az po zapnuti ventilatora. Stoji cca 7-8€.
tdii
Príspevky: 113
Dátum registrácie: 31.12.2016 15:24
Zdieľať na Facebook

Osviezovac za 0,50 a je

Príspevok od používateľa tdii »

Mat vase starosti ty kks otvaram usta
veribr
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 20.10.2017 12:16
Zdieľať na Facebook

Parfum do auta

Príspevok od používateľa veribr »

Ja používam už len parfumy, najlepšie z Notino.sk . Sú kvalitné, veľký výber a nenahradí to žiadnu voňavku do auta, ktorá vlastne ani nevonia. Tie vanilkové vône sú pre ľudí ktorí majú problémy cestovať autom hotový zabiják. http://www.kuponyzdarma.sk/notino-sk/ . Tu stačí jeden strek napríklad priamo na sedačku, a vôňa sa drží pekne dlho a je ešte aj aspoň príjemná. Prevoňané autá "voňavkami" z benzíniek už dávno skončili. Pre mňa radšej kvalitný parfum.
Chester111
Príspevky: 88
Dátum registrácie: 30.06.2011 12:04
Zdieľať na Facebook

Vôňa do auta

Príspevok od používateľa Chester111 »

Zdravím vás. Chcem sa popýtať, aké vône používate vo svojich autách a či ste spokojný s intenzitou a tým, ako dlho vydržia. Napr. výrobca, typ gél, plechovička, vysiace atď...
Mne sa zdá, že čo ja dám do auta, nič necítiť. Teraz som kúpil little Joe toho malého za 4 € vôňu new car a ja ani priateľka to necítime.
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

Fúú toto bude pekná téma :d :D

Každý ma iné čuchové bunky . . ale v podstate máš pravdu sú to prchavé látky . .a € inú von oknom . . ale to je zo všetkým čo sa auta týka :d :D
lulo883
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 23.08.2018 09:48
Zdieľať na Facebook

Re: Vôňa do auta

Príspevok od používateľa lulo883 »

Chester111 napísal:Zdravím vás. Chcem sa popýtať, aké vône používate vo svojich autách a či ste spokojný s intenzitou a tým, ako dlho vydržia. Napr. výrobca, typ gél, plechovička, vysiace atď...
Mne sa zdá, že čo ja dám do auta, nič necítiť. Teraz som kúpil little Joe toho malého za 4 € vôňu new car a ja ani priateľka to necítime.
Kupujem tie plechovky, čo vo vnútri nemajú gél ale také drievka alebo čo to je, tie sa mi zatiaľ najviac osvedčili.
pidizvi
Príspevky: 3398
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

otvoril si to? Neotvorene sice dlho vydrzi, ale moc nevonia.
V autach uz nepouzivam ziadne vone roky, pretoze zakladom je nemat nikde smrad. Ak ti smrdi auto a potrebujes to niecim prekryvat, tak to nie je dobre.
lacinoo
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 29.03.2017 10:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lacinoo »

mne sa osvedcil klasicky cierny stromek- treba ho sice otvarat opatrne, no podla mna vonia asi najlepsie a celkom dlho aj vydrzi
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

A čo farebné rybie "kostry" ???

Počul som , že ked prestanu vonat satačí ich iba umyť vo vlažnej čistej vode a vońajú ďalej.... :41c2:
Chester111
Príspevky: 88
Dátum registrácie: 30.06.2011 12:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Chester111 »

@lulo883 asi máš na mysli CALIFORNIA SCENTS

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: db69, kalopis, Majestic-12 [Bot], mastik29 a 44 neregistrovaných