Skoda Fabia 1.9 tdi , 2005 , 74 kw - riadenie

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

igor191
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 01.10.2010 11:08
Zdieľať na Facebook

Skoda Fabia 1.9 tdi , 2005 , 74 kw - riadenie

Príspevok od používateľa igor191 »

zdravim mam taky mali ptoblrm s riadenim na skode fabi 1,9 tdi 74 kw. ked supim na brzdu napriklad ked idem do zakruti tak mi volant stuhnr a tazko sa snim toci a taktiez aj ked som na mieste a chcem vytocit tak ide tazko neviete niekto co by to mohlo bit diagnostika neukazuje ziadne chyby.
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

a oleja v serve mas?
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Fabie mali docela slusne problemy so servom, spustu ludi ich uz pomenilo, su dva druhy. Myslim, ze uz vsetko bolo milion krat preberane, na nete je o tom milion prispevkov. Serva sa daju kupit, repasovat, mozno aj doma opravit (opalene kontakty).
Ale v prvom rade, skutocne overit, ci je problem servocerpadlo. Aby sa nemenilo, len koli tomu, ze tak to byva a pritom bude problem inde. Diagnostikou sa da krasne sledovat funkcia.
Takze navsteva servisu, tam uz budu vediet, co robit.
Koyo servocerpadlo je zamenne za TRW, ale iba s prestavbovou sadou (drahe). Takze v podstate najjednoduchsie je Koyo za Koyo, TRW za TRW.
igor191
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 01.10.2010 11:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa igor191 »

Olej v serve je ale zaujímavé je že to servo stuhne iba keď stúpil na brzdu a keď som na mieste a chcem vytočiť to je jedno do akej stráni tak sa normálne narobím kín ten volant vytočím. Nevie niekto čo to je? Či to je to cidlo uhlu alebo odhnita kabeláž alebo odišlo čerpadlo? Za odpovede dakujem
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: uwa0948860093 a 7 neregistrovaných