Ako je to s prihlásením vozidla

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Kiaro
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 26.10.2017 12:22
Zdieľať na Facebook

Ako je to s prihlásením vozidla

Príspevok od používateľa Kiaro »

Zdravím,
Chcel by som sa informovať či pri kúpe vozidla s STK ho musím znovu prihlásiť a poistiť do tých 15 dní. Vozidlu končí v januári STK, mám o neho vážny záujem no je v horšom stave.(korózia, klepanie v motore atď.) Preto sa chcem informovať, či ho môžem držať v garáži napr. 2 mesiace a po kompletnej renovácii ho znovu zapísať. Podobnú tému som nevedel vyhľadať no ak sa to tu už riešilo, budem ďakovať za link na tému.

Ďakujem za každú odpoveď.
Kiaro
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 26.10.2017 12:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kiaro »

Takže jediné čo mi hrozí je kontrola originality? Žiadne poplatky či opletačky?
nitrix
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 25.10.2006 20:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nitrix »

prihlás a poisti,na stk pojdes v januari
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

prihlas si ho na seba a potom to mozes do januara rozoberat kolko len chces.to sa ti chce vyhodit zbytocne prachy za KO a este koli tomu brat den volna?nebude sa im pozdavat nejaky identifikator napr stitok a neprejdes cez KO a nestihnes potom ani stk ek.
jaster-83
Príspevky: 1445
Dátum registrácie: 16.09.2010 13:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jaster-83 »

Na prihlasenie musis mat poistku uzatvorenu uz, auto musis tiez pristavit (neviem ci to tvoje je pojazdne ale ked nie tak na voziku priviezt), ist zbytocne na KO je hlupost hlavne ked pises o korozii (hrdzavy vin, identifikatory), potom sa v tom vrtaj kolko chces, ak by si na stk nepresiel nic sa nedeje, mas cas dalsich 30 dni dat to do poriadku a ist na opakpvanu stk akurat uz na tom nesmies jazdit
1U5 AVU, 6U1 AMH, 6Y5 ASY, N15 GA14DE, 3B6 AVF, C4(B7) 9H06
Napísať odpoveď

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných