STK a EK

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

makrela
Príspevky: 2963
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

Lenze ked niekto kupi od niekoho auto tak predavajuci by mal auto odhlasit na noveho majitela ci sa milim? To uz asi len hlupost prveho majitela bude nekonecna

Možno sa tak udialo v čase ,keď to ešte nebolo treba
giro193
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 21.10.2017 19:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa giro193 »

Boh vie čo vtom bolo a asi sa to ani nedozviem...nevadi necham to tak a ked tak skusim ho ukecat bez tp a za menej eur :) A kedy nebolo treba auto odhlasovat na noveho majitela?
miskooo74
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 07.10.2016 09:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miskooo74 »

Jedine v tom pripade, ze by ho odhlasil len pretom ze ho nepotreboval.
giro193
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 21.10.2017 19:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa giro193 »

Lenze to auto ma normalne spz a technicak
giro193
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 21.10.2017 19:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa giro193 »

A este sa opytam...neviete ako to je ked kupim auto z ineho okresu musim byt aj pri jeho odhlaseni na noveho majitela? Ci staci policajtom len kupnopredajna zmluva? Uz dlho sem nekupoval auto tak neviem ako to teraz chodi
gnagy
Príspevky: 943
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

Nemusíš byť prítomný, ale predávajúci musí mať od Teba notárom overené splnomocnenie, aby do veľkého TP mohli uviesť Tvoje meno. Predtým to bolo jednoduchšie...

Koľko času by sa ušetrilo, keby to bolo možné urobiť všetko online cez net, ako v Dánsku. Tu je to otázka 10 minút a to aj v sobotu, nedeľu, o polnoci...
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
giro193
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 21.10.2017 19:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa giro193 »

To jako vazne notarsky overene? To je v pi.i ešte aby som po notároch behal kokos...ked som ja kupoval raz formana z ineho okresu tak viem ze si majitel nechal original velky TP a ja som mal tusim kopiu a ked on odhlasil tak mi original poslal postou a ja uz som to potom prihlasil na seba..cele zle toto

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot], uwa0903553004 a 63 neregistrovaných