Dovoz auta do roku vyroby 1996

Všetky otázky a problémy týkajúce sa dovozu vozidiel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

sewik
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 20.11.2011 14:44
Zdieľať na Facebook

Dovoz auta do roku vyroby 1996

Príspevok od používateľa sewik »

Zdarec chalani, chcel by som sa Vas opytat ako to je s dovozom auta do roku vyroby 1996. Je mozne taketo auto prihlasit na Slovensku ? Chcel by som si doviezt Hondu CRX EE8 1.6 VTEC rocnik 1992 no neviem ci by som to dokazal prihlasit v nasom Bananistane. Viete o tom niekto nieco ? Vdaka za rady.
keyness
Príspevky: 686
Dátum registrácie: 23.05.2011 15:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa keyness »

Niekedy davno bol taky zakon od malcharka ze sa nedalo spred neviem ktoreho roku nic prihlasit ale uz je to ok mozes si doviest co chces ak to splna nalezitosti
pepo64
Príspevky: 1034
Dátum registrácie: 16.04.2012 18:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pepo64 »

Nepíšeš z ktorého štátu to chceš doviesť, hlavne aby mala certifikát E pre EU.
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

mozes v pohode.problem asi bol ze pred rokom 1996 neexistovali coc certifikaty.a kopec aut nebolo ako overit napr aj povodnu motorizaciu bol v tom bordel.podalsie niektore auta z dovozu z tej doby nemaju v poriadku na nase predpisy udaje na stitku kde je vinko.niektore udaje chybaju.tie co boli kupovane na sk alebo cssr csfr tie to maju ok no dovoz-uz tych aut vela neni-napr v rakusku nemecku to netrebalo.tam stacilo vinko kod farby a dovi.niekedy sa to nesledovalo a teraz musis mat vsetko ok.chybajuce udaje sa daju ziskat u importera no treba za to platit.
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

prihlasis aj 1986.nedavno som prihlasoval rok 1997.neni problem.a inac....si staslivec ked si ju nasiel v zachovalom stave.super auticko.v tec je mala raketa
TomRoss
Príspevky: 110
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa TomRoss »

Ja som prihlasil auto z roku 1978 z Rakuska, ale bolo to pred 4mi rokmi, neviem ako teraz...
Napísať odpoveď

Návrat na "Dovoz vozidiel"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní