Peugeot 307 , 2.0 hdi 79 kw , 85000 km - neštartuje za tepla

Diskusia ohľadne vozidiel značky Peugeot

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Smire
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 29.09.2007 10:25
Zdieľať na Facebook

Peugeot 307 , 2.0 hdi 79 kw , 85000 km - neštartuje za tepla

Príspevok od používateľa Smire »

Dobrý deň všetkým. Chcem Vás poprosiť o pomoc. Hore uvedené vozidlo mi po prejdení viac kilometrov za tepla neštartuje, za studena štartuje bez problémov. Na aute boli vymenené rozvody, žhaviče, podávacie čerpadlo v nádrži. V minulosti boli otestované vstreky. Diagnostika neukazuje žiadné chyby. Počul som že by to mohol robiť snímač teploty, snímač pohohy kľukového hriadeľa ale aj vstrekovacie čerpadlo a štartér. Túto chybu že vraj by mohlo pomocť odstrániť zvýšenie štartovaciej dávky. Prosím Vás na čo by som sa mal v prvom rade zamerať? Ešte by som Vás chcel poprosiť či nepoznáte mechanika v okolí Žiliny čo by mi mohol pomocť s týmto problémom. Ďakujem všetkým za pomoc, pekný deň.
schalchen1
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 23.09.2014 17:02
Zdieľať na Facebook

automechanik

Príspevok od používateľa schalchen1 »

Zdravím ťa.Mám tiež peugeot break 1,4 hdi 2004 ešte som nemal takýto problém.Ale chodím ku dobrému mechanikovi je na Lopúšných Pažitiach.Opravuje všetko a najviac sa rozumie peugeotom a je cenovo dostupný.Určite by ti vedel s týmto pomôcť.Najdeš ho aj na facebooku.Servis sa nachádza smer Cadca odbočka Radola rovno cca 3km lopušné pažite.
Smire
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 29.09.2007 10:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Smire »

Zdravím, ďakujem ti, skúsim zistiť kontakt a zavolám mu. Ďakujem ešte raz. Pekný deň.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

len pre zaujimavost, aky rocnik to je ? 2liter hdi a 85000km mi nejako kole oci
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

bajo pred nedavnom som robil taky..dovoz mal 65tis a asi 2005 rok.mal 5 na sklach....asi chodil na tom len do kostola.takych kusov je maličko
Smire
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 29.09.2007 10:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Smire »

Zdravím Vás, auto je ročník 2004, áno je tam 85000 skutočných, na aute sa moc nejazdilo.
Schalchen 1 prosím ťa nemáš telefón na toho automechanika alebo meno? Ak máš prosím pošli mi ho na juro.liska@gmail.com.
Ďakujem moc.
Napísať odpoveď

Návrat na "Peugeot fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných