Mercedes E 220, E250 , 2013

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Imrichd
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 20.09.2009 14:25
Zdieľať na Facebook

Mercedes E 220, E250 , 2013

Príspevok od používateľa Imrichd »

Zdravim vas :) chcel by som sa informovat ohladne skusenosti s motorizaciami e klasse e220 a e250. Obzeram sa po rocniku 2013, ale nenasiel som zatial dost info ohladne tych motorizacii.

Spolahlivost, spotreba, servis, najcastejsie poruchy atd..

Dalsi moj objekt zaujmu je audi a6 2013+, lenze tam sa bojim o rozvodovu retaz pri autach s vyssim najazdom km.

Dakujem velmi pekne za vsetky informacie[/b]
vsevetko
Príspevky: 967
Dátum registrácie: 19.03.2017 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vsevetko »

Tie autá nie sú pre žiadneho sociála čo zarobí čisté 1000 - 1500€ mesačne. 4ročné takého auto bude mať kľudne 200 000km a tam už bude treba sypať €€€. Neviem čo pre teba znamená vyšší nájazd ?
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

MB e 250 cdi ma vacsi vykon a motor je obdareny dvoma turba takze vacsia moznost vytiahnut peniaze to co pise vsevetko si nevsimaj vlastnim ovela starsiu 200 cdi a vobec mi tie eura netaha s penazenky viac ako ine auta pise isto s krcmovych skusenosti a to ja mam naklepanych cez 350 tis. motor absolutne spolahlivy co sa tyka E cka zalezi aky podvozok zvolis vzduchovy komfortnejsi a nakladnejsi inac nahradne diely cenovo tak isto ako ine znacky vsetko zalezi od vybavy , inak pozri nemecke inzeraty same taxi z najazdom cez 400 tis, takze to sveci samo za seba
vsevetko
Príspevky: 967
Dátum registrácie: 19.03.2017 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vsevetko »

braga neporovnávaj tvoju starinu 2006 MB s rokom 2013, lebo je to iná galaxia.
Imrichd
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 20.09.2009 14:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Imrichd »

braga napísal:MB e 250 cdi ma vacsi vykon a motor je obdareny dvoma turba takze vacsia moznost vytiahnut peniaze to co pise vsevetko si nevsimaj vlastnim ovela starsiu 200 cdi a vobec mi tie eura netaha s penazenky viac ako ine auta pise isto s krcmovych skusenosti a to ja mam naklepanych cez 350 tis. motor absolutne spolahlivy co sa tyka E cka zalezi aky podvozok zvolis vzduchovy komfortnejsi a nakladnejsi inac nahradne diely cenovo tak isto ako ine znacky vsetko zalezi od vybavy , inak pozri nemecke inzeraty same taxi z najazdom cez 400 tis, takze to sveci samo za seba
Ahoj, dikes pekne za info. Jasne, mam prefarane mobile.de a veru su tam kusky rocniky 2012/ 2013 s 300 000 - 400 000 km.

Este otazocka, 220 cdi 130 kw myslis ze je postacujuce na vozidlo takej hmotnosti ?
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

vsevetko napísal:braga neporovnávaj tvoju starinu 2006 MB s rokom 2013, lebo je to iná galaxia.
moja starina nieje uplna ina galaxia hlavne nie co sa tyka motora a jeho konstrukcie E ckove 2013 mame dve v rodine auta maju obe 250 tis. a obe su bez naznakov vaznych poruch su na mechanickych podvozkoch a automaty ale ani jeden nemal doteraz vazny problem
Imrichd
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 20.09.2009 14:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Imrichd »

vsevetko napísal:Tie autá nie sú pre žiadneho sociála čo zarobí čisté 1000 - 1500€ mesačne. 4ročné takého auto bude mať kľudne 200 000km a tam už bude treba sypať €€€. Neviem čo pre teba znamená vyšší nájazd ?
Servus, tak na mobile.de e klasse cca 170 000 km az 250 000 km, niektore kusky su tam aj s 300 000 ++

Akoze, s tym ratam ze bude do toho treba natlacit nejake eurace.

Ale aj taka audina a6 vymena rozvodovej retaze je velmi mastna zalezitost ale potrebujem take auto na dlhe vzdialenosti.
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

Imrichd napísal:
braga napísal:MB e 250 cdi ma vacsi vykon a motor je obdareny dvoma turba takze vacsia moznost vytiahnut peniaze to co pise vsevetko si nevsimaj vlastnim ovela starsiu 200 cdi a vobec mi tie eura netaha s penazenky viac ako ine auta pise isto s krcmovych skusenosti a to ja mam naklepanych cez 350 tis. motor absolutne spolahlivy co sa tyka E cka zalezi aky podvozok zvolis vzduchovy komfortnejsi a nakladnejsi inac nahradne diely cenovo tak isto ako ine znacky vsetko zalezi od vybavy , inak pozri nemecke inzeraty same taxi z najazdom cez 400 tis, takze to sveci samo za seba
neviem ake mas potreby co pisem o tych autach su 200cdi vsetky vykonovo 100 kw a pre mna uplne dostacujuce spotreba je od 5 do 7 litrov podla stylu a sposobu jazdy rozdiel dialnica bundesky alebo esto ale dialnica pri presahujucom limite teda jazda okolo 140-150 spotreba max 6.5 litra pohodlne tiche auto myslim ze mas vybornu volbu

Ahoj, dikes pekne za info. Jasne, mam prefarane mobile.de a veru su tam kusky rocniky 2012/ 2013 s 300 000 - 400 000 km.

Este otazocka, 220 cdi 130 kw myslis ze je postacujuce na vozidlo takej hmotnosti ?
vsevetko
Príspevky: 967
Dátum registrácie: 19.03.2017 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vsevetko »

auto na dlhe vzdialenosti.
Ak auto na dlhé vzdialenosti tak určite nové. Po 200 000 spoľahlivosť klesá a auto ťa môže nechať na ceste.

Nové, diesel, EURO 6, príplatkové predné sedadla... by bol môj výber.
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

cviro123 napísal:Braga mozno sa ti nezda ale ta 651ka je konstrukcne dost iny motor ako tvoj 646. Ina galaxia to je v oblasti technologii, ktore v tom aute su je to proste iny svet :)
urcite vies co je co ale ja mam skusenost z oboma motormi a musim povedat ze co sa tyka spolahlivosti najazdu km oba su suverene dobre
Imrichd
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 20.09.2009 14:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Imrichd »

vsevetko napísal:
auto na dlhe vzdialenosti.
Ak auto na dlhé vzdialenosti tak určite nové. Po 200 000 spoľahlivosť klesá a auto ťa môže nechať na ceste.

Nové, diesel, EURO 6, príplatkové predné sedadla... by bol môj výber.
No ja som pozrel take tie dostupnejsie znacky (Opel, Toyota, Hyundai, Kia), ale v tej strednej triede s vybavou sa stale prehupnem cez 30 000e, preto som rozmyslal nad jazdenkou kvalitnejsou.

Tvoj vyber by bol cca aky pri vybere noveho (ako sme spominali, dlhe vzdialenosti, diesel euro 6)?
Imrichd
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 20.09.2009 14:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Imrichd »

braga napísal:
Imrichd napísal:
braga napísal:MB e 250 cdi ma vacsi vykon a motor je obdareny dvoma turba takze vacsia moznost vytiahnut peniaze to co pise vsevetko si nevsimaj vlastnim ovela starsiu 200 cdi a vobec mi tie eura netaha s penazenky viac ako ine auta pise isto s krcmovych skusenosti a to ja mam naklepanych cez 350 tis. motor absolutne spolahlivy co sa tyka E cka zalezi aky podvozok zvolis vzduchovy komfortnejsi a nakladnejsi inac nahradne diely cenovo tak isto ako ine znacky vsetko zalezi od vybavy , inak pozri nemecke inzeraty same taxi z najazdom cez 400 tis, takze to sveci samo za seba
neviem ake mas potreby co pisem o tych autach su 200cdi vsetky vykonovo 100 kw a pre mna uplne dostacujuce spotreba je od 5 do 7 litrov podla stylu a sposobu jazdy rozdiel dialnica bundesky alebo esto ale dialnica pri presahujucom limite teda jazda okolo 140-150 spotreba max 6.5 litra pohodlne tiche auto myslim ze mas vybornu volbu

Ten vyssi vykon ma laka len z hladiska bezpecneho predbiehania, ale kazdopadne aj ten 100 kw ked ma dobry krutiaci moment ma svoju dynamiku.

A spotreba krásna vzhladom na triedu vozidla.
keyness
Príspevky: 686
Dátum registrácie: 23.05.2011 15:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa keyness »

Neviem aku vybavu ocakavas ci vzduchovy podvozok alebo distronic a podobne alepouzite auto za viac ako 30 000 uplne obycajne vyzerajuce... jazdim aj takyto mercedes ale 350 je to dobre auto , nie je moje tak je dobre osobne by som nebol ochotny tak zaplatit za pouzity a model starsi mercedes
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

2013 s dobrym naj. km sa da kupit okolo 20 tis. takze veselo ostane na servis
Imrichd
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 20.09.2009 14:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Imrichd »

Ano presne, okolo 20 000 je krasny vyber, dokonca vo vybave avantgarde. Z pomedzi 200 CDI je ten vyber fakt velky so slusnymi km.

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných