Ktorý benzínový HATCH BACK pre 4 člennú rodinu?

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

gnagy
Príspevky: 943
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

Gratulujem k autíčku, nech slúži ono Tebe a nie Ty jemu :)

Môžeš napísať, čo zavážilo, aby si si spomedzi konkurentov vybral práve Tipo?
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
triumph252
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 18.08.2016 16:41
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa triumph252 »

Zavazilo:

Tipo nema TPS senzori ale je to riesene inac. Nakolko auto planujem na dlhsie tak po cca troch rokoch alebo v pripade poskodenia hrozi vymena a to nieje lacna vec. Cca min 40€ a viac za kus.

Oproti KIA Ceed 1.6 gdi vyssi vykon pri nizsich otackach ...netreba to vytacat do bezvedomia ako KIU aby to islo. Nizsia spotreba. KIA mi uz pripada tuctova nakolko ju vsade vidim,

Nizsia prihlasovacia registracna Ficodan ako pri KII.

Kufor, miesto v zadu, tonovane skla. Tempomat pri podradeni alebo preradeni hore stale drzi nastavenu rychlost, adaptivny tempomat funguje super a aj sam brzdi auto v pripade ze sa osoba pred vami rozhodne spomalit.

Vyssia vybava ako u KIA Gold, Hyundai v podobnej I30 1.4 turbo automat okolo 22 tisic ....masaker na mna za take auto :)

Plno veci ako povinna vybava, rohoze guma + textilne + vana do kufra.

Focus bol tiez super ale chcel som stvorvalec. Focus by som dal na druhe miesto keby ze si mam este jedno auto vybrat.

Zimne pneu na diskoch.

A aby som iba nechvalil tak:

Mozno by bodla sedmicka autu alebo inac sprevodovana prevodovka. Preddiktivne radenie z PC je na figu. Mam stale pocit ze to podtacam tak som to vypol. Riadim sa sluchom. Idealna spotreba je od cca 90 kh do 120 .... zatial podla pc mesto mimomesto pol na pol mam 7,1 pri ubehnutych 775km

Inac si to cucne v pohode ked tomu slapnem. Hill Holder drzi iba cca 2 sekundy v kopci motor a niekedy sa pohnem do protipohybu. Asistent brzdenia som este neskusil lebo aj ked som ho nastavil na dlhsiu uroven brzdenia tak nereagoval ale iba pipal a mal som z toho neisty pocit. Pristrojovka by si asi zasluzila trosku prepracovat ...posobi na mna trosku lacno.

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných