aku znacku centralneho zamykania

diskusia a pomoc spojená s autorádiami, navigáciami, odblokovaním, DVD , hifi sústavami, alarmami ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

m...
Príspevky: 252
Dátum registrácie: 25.05.2009 08:02
Zdieľať na Facebook

aku znacku centralneho zamykania

Príspevok od používateľa m... »

zdravim pani. kto mate skusenosti chcel by som vas poprosit o radu aku znacku univerzalneho centralu na dialku odporucate. s akou mate najlepsie skusenosti. po rokoch idem riesit montaz na dvoch autach, obidve maju central od vyroby, akurat jedno len na kluc a druhe nefungujuce dialkove tak budem dorabat len jednotku s ovladacmi. s montazou nemam problem, akurat uz nemam prehlad aka znacka je ta schopnejsia. ceny idu asi od 20 do 40 eur za take bezne modely. pripadne radsej priplatim. teraz co pozeram tak znacky KEETEC, SPY, CARGUARD atd... skor len podla dizajnu ovladacov a manipulaciu - velkost a prehladnost tlacitok.

vedlajsia poznamka: ak bude schopne uni dialkove v kluci tak by som isiel aj do toho. ale co som parkrat v minulosti videl u zakaznikov ze tie vyskakovacky boli vyheglane, polamane... tak to radsej privesok na povodny kluc.

vopred vdaka:)
Napísať odpoveď

Návrat na "Audio - Video, Hifi, Navigácie, Autoalarmy..."

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných