Akú motorku/stvorkolku kúpiť 12 ročnému chlapcovi

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

tak tak. Zacneme nasim detiskam zakazovat vsetko co sme robili ako sopliaci my a oni budu len sediet v izbe za PC a pisat s ktovieakymi uchylakmi pripadne sa chystat na samovrazdu a nebudu vediet o com je zivot. Potom take decko nahodou natrafi na nejaku partiu kde sa mu zapaci zabava mimo izby a zacne fetovat kradnut ublizovat druhym alebo sebe. A darmo sa tu budeme prsit ze ho prefackam a bude v klude. Dnes je ina doba ako niekedy, nastrahy cihaju vsade a nonstop mat decko pod kontrolou sa neda. Preto podla mna radsej s rozumom ucit syna na 4kolke ako ho oducat od inych ,,slasti,, zivota
pedro727
Príspevky: 1120
Dátum registrácie: 22.03.2009 13:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pedro727 »

presne si to vystihol že je doba iná , akurát si akosi pozabudol na tú na ceste.voľakedy ak ťa chytili "chlpatý" tak ti vypustili duše , dnes stojíš s v pozore na DI s napchatým budilárom,ak nie žalobou na krku.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

To by ste ani neboli vy,ak by ste nepreskočili úplne cez koňa. Ako ku svojim deťom pristupujete vy,je vaša vec.Až budú štyridsiatnici a budete vidieť ako vychovávajú oni svoje deti (v dnešnej dobe) a budete na to hrdý,a stále si budete rozumieť z velkými,aj maličkými,nevesty ako dcéry,potom môžete pochváliť deň že sa vydaril.Vy ste minutu po zobudení a zjedli ste svet
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

noo ja som mojmu mladsiemu ..ma 13 kupil iba 125-ku.na zaciatku bolo pohoda..hovoril som mu ..spoznaj stroj..zabehni novy motor a tak...lenze po dvoch hodinach to požical starsiemu 15-rocnemu a ten isiel tak aby som ho nevidel.ved tatko sa nepozera tak samozrejme co to da....po kratkom case som ho už videl ako kryvka na kopci tak som isiel pre neho autom.stvorkolka nepojazdna a om zodraty chrbat a ruku...od vtedy chodi pomensie a dava pozor....ponaucil sa že cim rychlejsie ides možes padnut a viac to bolí.ono ..by som povedal že takto sa nauci technicky jazdit a do auta pojde s nejakymi skusenostami v živote.keby sadol do auta a neuvedomoval si rychlost moze sa stat ze sa napleskne na strom a to by bolo horsie jak bolavy chrbat.moj nazor...sice už spekuluje že by kupil na rok minimalne 250-ku a ked bude mat 15 s vodicakom by chcel aixam ale to je este dlha doba.a ruku na srdce...my sme tiež behali bez vodicakov na motorkach a autach...ano bola ina doba ale .....mojmu chlapcovi zatial policajti nehovoria nic len sa usmeju...a ked vidia mna na tom tak sa rehocu jak capy.takže pohoda...a keby nieco...vždy sa da ujst ale načo.pred problemom neutecies ten treba vždy riesit.
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

myslim si že ked od mlada sa nauci a ma pojem o rychlosti v skutocnosti a sile zotrvacnosti je to lepsie ako pozerat na budik ..že aha chalani idem dve kila...a potom ked sa nieco stane je neskoro.moji chlapci už vedia obidvaja na aute.myslim že clovek nikdy nevie co sa stane a bude treba sofera.ale...popri tom ked spím pozor na kluče od aut. :d :D

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 18 neregistrovaných