Škoda Fabia III. 1.2TSi , 66kw - športový výfuk

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

speedy123456
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 08.04.2013 16:54
Zdieľať na Facebook

Škoda Fabia III. 1.2TSi , 66kw - športový výfuk

Príspevok od používateľa speedy123456 »

Ahojte

Chcem sa spýtať mám Fabiu III. 1.2 TSi 66kw, a uvažujem že keď na aute skončí záruka, že si dám iný výfuk (nejaký športový)
Uvažujem nad výfukom s VW polo,VW Lupo popr. nejaký iný.

A čo chcem zistiť že ak by som ho dal do mojej fábie že či bude mať taký výfuk aj nejaký zvuk.
karool
Príspevky: 326
Dátum registrácie: 13.04.2009 19:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa karool »

Nejaky zvuk mat urcite bude......
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Viac výkonu mať z toho nebudeš, akurát len falošný pocit ked to bude hlučnejšie. Ale žiaden seriový výfuk z iného auta hlučnejší nebude a ani nebude pasovať, prečo by aj. Ved to je z iného auta.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

vazne si myslis ze niekoho na ulici zaujima zvuk tvojho karu ?

kup si toto a neotravuj ludom zivot
https://www.youtube.com/watch?v=bnQs4IzEhvM
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
easyridersvk
Príspevky: 710
Dátum registrácie: 15.07.2011 15:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa easyridersvk »

https://www.youtube.com/watch?v=FmNolu_ZUpk :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:

v ke ked boli predvadzacky na nejaku novu alfu oturbenu (s hlbokych chraplavym zvukom pri preradeni) som uz mal chut tam hodit crepinac ked presiel pod oknom 10ty krat..a to prvych 5 sa mi to celkom pacilo...
ROBOPASTUSZEK
Príspevky: 159
Dátum registrácie: 07.05.2014 20:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ROBOPASTUSZEK »

Definuj najprv sportovy vyfuk. Co si podtim prestavujes? Co odtoho ocakavas? Pretoze dnes je v kazdom nazve sport inak by to nik nekupil ale este nik nedefinoval co si mame pod tim predstavit, sportovy vyfuk, sportovy filter, ..... :zg282:
keyness
Príspevky: 686
Dátum registrácie: 23.05.2011 15:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa keyness »

Na fabiu? Na co ti je vyfuk dportovy ked nemas kone? Budes na smiech
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

ale u turbomotora uz nie.potrebujes vyfuk s papiermi koli stk a policajtom.ak chces zvuk potrebujes to ladit nie vsetko co kupis ti bude sediet.naj to robit u firmy ktora sa takym veciam venuje.
tomket11
Príspevky: 558
Dátum registrácie: 18.09.2012 17:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomket11 »

Len si potom davaj vacsi pozor na auto...
Sused mal topsporta(seat leon 1.8) a dal si tam blow off a sportovy vyfuk remus.
Raz ho nezaparkoval do dvora a rano nasiel auto bez spatnych zrkadiel, s prasknutym zadnym krydlom, s ryhou od predneho blatniku po zadny a preliaceninou na kufry...
Pretoze co sa bude pacit tebe (o 22hej prides domov s tym ze tomu na 1dnotke este dobre nalozis) sa nemusi pacit tomu susedovy odnaproti co ma dpma 2rocne dieta.

Inak sportovy zvuk dosiahnes aj hruskou v motore...no nie pri 1.2ke ale aspon 2litry.
Pripadne treba kupit tuningovy vyfuk, nie original len z ineho auta.
Pokial ti ide iba o peknu koncovku tak kup len koncovku ktoru privaris pripadne prisrobujes ak sa ti nechce zvarat.
A co sa tyka toho hucania za jazdy...ver ze aj teba to bide otravovat. Skus si stiahnut jednu toninu (dunivu) a pusti si to primerane hlasno do reproduktorov a skus tak odjazdit 100km po dialnici. Pretoze prezne takto to bide aj ked das twn tuning vyfuk.
Nehovoriac o tom led vezies rodinu a hambis sa lebo ked tomu trochu pridas tak to huci ako sproste... a vsetci len pozeraju co to je. (Vlastna skusenost).

Z tpho dpvpdu mam na aute xpipe a klapky...ale to je uplne ina debata a k 1.2ke uplne nezmyselna.
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

kup si radsej auto a nie mlyncek na kavu.a ked nie setryi love.s tym motorom si este uzijes.nejde to nic a kazia sa.ak to ma este dobre km radsej sa toho šerbla zbav pokial to ide aby si nelutoval.sused tam ma už 80 tisic a same problemy už od 40 tisic.hovori že navacsi omyl v zivote je jeho žena a tato fabia 1,2tsi. :40bd:
speedy123456
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 08.04.2013 16:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa speedy123456 »

marko2

Ide o to že som chcel novú Fabiu a v ponuke boli tri motory
1.0MPi trojvalec
1.2TSi štvorvalec
1.4TDi trojvalec

Ja jazdím 90% iba mesto. Tak to bola jasná voľba TSi, lebo s trojvalcom nemám dobré skúsenosti.

A ja som z 1.2tsi spokojný. Možno že má tvoj sused problémy s motorom ale záleží aj od štýlu jazdi.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

tomket11 napísal:....rano nasiel auto bez spatnych zrkadiel, s prasknutym zadnym krydlom, s ryhou od predneho blatniku po zadny a preliaceninou na kufry...
ako starozakonne oko za oko zub za zub, alebo na velku dieru hruba zaplata :2f93: , bohuzial yntelygentom iba takto docvakne, sam som zvazoval vydrbanym 4 kolkarom co sa nahanaju nocnymi ulickami volaku kulehu, jedine ich stastie ze v lete doma moc nejsom
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

speedy...chodi do roboty 10 km a potom dom.a vies sam že do roboty sa neponahlas takže žiadne rally a je to starsi pan
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

tutoka veduci neviem ci neni ten co ho ma v prenajme, on sa ho zbavi elegantne, neda najomne, pripadne neodkupi na konci, odpadaju starosti lol
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
cobo77
Príspevky: 464
Dátum registrácie: 27.05.2007 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cobo77 »

Pred cca 10 rokmi keď sme boli mladý a krásny a bez peňazí si kamoš kúpil športový výfuk na Renault Clio 1.4 ,točil to do červených čísel,zvuk super výkon žiadny a nakoniec mu niekto z bytovky auto poobijal a oskrabal kvôli zvuku....Ak dá rodič dieťa späť o 20 a ty o 22 priletis so zvukom V8 a podradíš nejako tak dopadne ta Fabča aj tvoja....
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 25 neregistrovaných