Autoradio - iso konektor

diskusia a pomoc spojená s autorádiami, navigáciami, odblokovaním, DVD , hifi sústavami, alarmami ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

agnd
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 27.09.2017 18:21
Zdieľať na Facebook

Autoradio - iso konektor

Príspevok od používateľa agnd »

Zdravim, páni a dámy mám taky malí problém a to ten ze zhanam redukciu na autoradio... Problem je v tom ze nemam sajn ako sa vola a pod cim ho mam hladat... Povodne autoradio je akýsi stary pioneer na cdcka v aute hyundai accent 2006 1,3 62kw , po celkom namahavom boji sa mi ho podarilo vybrat a kupil som aj druhe .. nejaku lacnu oravu ar-111a a do neho idu dozadu dva konektory , ktore som aj dostal k tomu ale elektriku si sam spravit neviem .... obrazok konektoru ktory isiel do stareho autoradia " tinyurl.com/ycxlaza8 ".. Help please.

Dokonca neviem ci to nieje ona , naozaj do toho nevidim ale predstavujem si to cca asi takto nejako " tinyurl.com/ybrhtd95 "
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

redukcia je dobra no musi mat obe konce ine tie co sa zasuvaju.
66QUATTRO
Príspevky: 668
Dátum registrácie: 19.01.2010 19:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 66QUATTRO »

http://autohifi-ady.sk/index.php?id_cat ... r=category

pokiaľ som dobre pochopil tak zháňate niečo takéto .... skúste osloviť predajcu, lebo som tam nevidel konkrétne na ten accent... ale zohnať by sa to malo dať v pohode nie je to výnimočná vec.....
agnd
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 27.09.2017 18:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa agnd »

kamo dakujem velmi moc. :300f:
fkk
Príspevky: 82
Dátum registrácie: 06.08.2017 23:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fkk »

Myslím, že tu nastalo isté nepochopenie. To čo je na tej tvojej fotke: http://screenshot.cz/SY2PR/ je konektor čo sa pripájal priamo do toho rádia Pioneer. Je to súčasťou takéhoto kábla: http://autohifi-ady.sk/index.php?id_pro ... er=product (na jednej strane ISO konektory, na druhej sa pripája do autorádia). Vyber ten kábel celý preč a použi ten čo máš k novému rádiu. Keď tam bolo neoriginálne rádio tak predpokladám že tam už redukcia je (ak je potrebná a ak to niekto nezapojil cez čokoládky alebo podobne). Ak by si tam mal nejaký neštandardný konektor tak budeš potrebovať redukciu ako písal @66QUATTRO (z neštandardného na ISO - to ISO môže byť tvorené 2 konektormi ale kludne to môže byť aj jeden vytvorený z tých dvoch "zlepených k sebe"). Do tých ISO konektorov potom pripojíš ten kábel čo si dostal k rádiu (alebo čo trčí z rádia).
66QUATTRO
Príspevky: 668
Dátum registrácie: 19.01.2010 19:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 66QUATTRO »

fKK: potvrdzujem, nejako ma nenapadlo že by to mohlo byť aj tak, automaticky som predpokladal že toto je konektor pre accent z výroby...samozrejme je to možné aj tak ako píšete....
Napísať odpoveď

Návrat na "Audio - Video, Hifi, Navigácie, Autoalarmy..."

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných