Reproduktory

diskusia a pomoc spojená s autorádiami, navigáciami, odblokovaním, DVD , hifi sústavami, alarmami ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Od 16,5cm nemožno čakať zázraky, úplne hlboké basy to nezahrá. Druhý asi aj väčší problém je rádio. Značkové rádio vyššej rady bude hrať čistejšie a aj viac basov zahrá, samozrejme všetko v rámci možností reproduktorov.
pidizvi
Príspevky: 3407
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

ano zosik by pomohol. Ked ma sencor radio pisane 4x50W, tak to urcite nie je vykon RMS. Normalne radio, ked ma 4x50W, tak RMS to je necela polovica, nech 4x25W. Ale ked je to sencor, tak tam by som necakal viac ako 4x20W.
Takze reprak 80W RMS napajas zo zosika 20W RMS, reprak hra hlboko pod svoje moznosti.
Urcite by som radsej kupil externy zosik, staci dvojkanal, ako kupovat lepsie radio.
mirion
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 27.09.2017 09:53
Bydlisko: Ivanka pri Dunaji
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mirion »

Tak ako ti uz napisali, pomoct to pomoze, bude to lepsie ale netreba od toho cakat ziadne zazraky no a kupovat kvoli tomu nove radio ked ti toto este sluzi mi pride zbytocne..
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Keď raz z rádia ide zvuk o kekete (lebo Sencor), tak zosilovač nič nerieši, basy nijak nedoženie.
Keď už, tak aktívny subwoofer.

Ja by som začal aj tak rádiom, kľudne jazdené, ale vysokej rady. V aute tých 4x20W stačí bohate. Keď bude normálne rádio tak budú aj lepšie basy a aj to bude celkove hrať čistejšie, bude lepšie počuť stereo
Napísať odpoveď

Návrat na "Audio - Video, Hifi, Navigácie, Autoalarmy..."

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných