Kamera v aute

diskusia a pomoc spojená s autorádiami, navigáciami, odblokovaním, DVD , hifi sústavami, alarmami ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

audi-mato
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 22.08.2017 10:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa audi-mato »

Srandičky srandičky, ale ja vážne chcem kúpiť nejakú kameru :D ešte raz teda, nejaké skúsenosti s kamerami ktoré majú aj predné aj zadné snimanie ?
christiane
Príspevky: 1642
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

Co potrebujes ake skusenosti.Kupis,namontujes,jazdis.Ale potom musis monitor zakryt aby baba necumela viac do televizora ako na cestu.A hned jej vysvetli ze Burlive Vino tam davat nebudu aby neprepinala programy :4012:
Nerobim reklamu ale ja aj moja zena ma takuto a som s nou co sa tyka obrazu spokojny.V zadu kamery nemam.A to som ich kedysi kupil po 96 €.
https://cierne-skrinky.heureka.sk/cel-tec-e07/#
audi-mato
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 22.08.2017 10:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa audi-mato »

načo asi podľa teba chcem počuť nejaké skúsenosti ? :D aby som kúpil niečo čo natáča dobre a nerozsype sa to po dvo dňoch
cenu si predstavujem tak od 100 do 150 eur, nech to zase nie je nejaký šmejd za 20 eur z ali :D
audi-mato
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 22.08.2017 10:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa audi-mato »

tak sme nakoniec kúpili a musím povedať že tá zadná kamera je fakt super vychytávka :D nie že by som nevedel parkovať bez nej, ale s ňou je to určite jednoduchšie
makrela
Príspevky: 2956
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

Poistný podvod
Ak by vodič nemal kameru zle by dopadol.5 svedkov proti jednému ,to na víťazstvo nevyzerá.A predsa vďaka kamere presvedčil. To ,že 5 lumpov bolo pekne,do tmava opálených ,nikoho neprekvapí.
(moderátori dá sa to poludštiť?,mám aj video ,ale neviem ho sem šupnúť)


https://www.facebook.com/groups/odhodla ... 778204252/
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

dyk a rovno boli nachystani na cigansku ferovku, 5 na jedneho lol
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok

Návrat na "Audio - Video, Hifi, Navigácie, Autoalarmy..."

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných