LPG - Namontovat alebo predat?

Ako je to vlastne s plynom? Aký máte na to názor ? skúsenosti ?

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Witz - trošička ťa musím poopraviť - pokial sa pohybuješ s plynom v rovine jednoduchých blbuvzdorných motorov a tiež jednoduchého podtlakového plynu tak nič neriešiš. Sice nemáš klimu a el.okná , tvoja maximalka je na úrovni 120km/h ale kde nič nie je nemá sa ani čo pokaziť.
Vieš ako kukajú chalani v Štúrove ked tam prídem?? šak ani len filter tam nemáš :40bd: :40bd: Kua tebe tá nádrž raz vypadne uvidíš, a podobné poznámky si vypočujem vždy. Moja odpoveď - nastav to na 6 litri a na ostatné sa vykakaj. :40bd: :40bd: :40bd: Kolko sa tu píše o podtáčaní ? mne by potom diesel vydržal tak 50km , zato Filcke to nejako nevadí. 1250rpm/5q je jej skoro trvalá prevádzka.Posledných 5 tankovaní som na 13eur na 400km. :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

tato vcera som zasek myslel na teba, isol som z podhajskej na surany smer a na tabuli ma opalila felda s plynom :40bd: , nevim ci som dobre videl ale safjor mal fuze :2f93:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Mňa poznáš podla zadného kufra polepeného nálepkami - čo hrdzavý flak, to nálepka z ebay.com. Už ich tam mám tak zo 50. lol Dnes by som ťa neopalil vozil som štrk- skoro kubík na vlečke a Filcka išla max 50. :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
dussio
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 22.02.2017 13:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dussio »

wilz napísal: No tak zase všetci zástanci LPG si musíme pripustiť, že jazda s autom na LPG nie je rovnaká ako na benzín.
to ano akoze z tohto pohladu ako si napisal tak nieco na tom je ale ja by som napriklad nemenil ja som rad ze som do LPG siel tie peniaze usetrene mi proste za to stoja len proste furt nerozumiem tomu ze stale sa najdu ludia co toto nejako odsudzuju a pritom o tom dokopy nic nevedia nad tym sa furt viem tak dako zastavit ze preco :41c2:
richie83
Príspevky: 67
Dátum registrácie: 07.06.2016 15:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa richie83 »

takze ja co som riesil uz to mam za sebou dostal som sa k nejakemu kamaratovemu znamemu co si dal pred cca dvomi rokmi prestavat auto na LPG tak s nim som to nakoniec vybavoval ze kto mu to robil a ci je v pohode s tym ako to funguje a podobne tak som zasiel do Legasu kde to robili aj jemu informoval som sa ze ako by ma to tam vyslo aky system a udrzba a vsetky tieto veci tak mam tam dohodnuty termin prestavby a uvidime ked pride na to jak to bude ale zatial to vyzera ok na com sme sa dohodli :zg282:
mlokec
Príspevky: 101
Dátum registrácie: 23.11.2014 15:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mlokec »

tak v konečnom dôsledku dobre, nie? Že si sa takto k niekomu dostal, že si si mohol priamo cez neho zistiť, že ako to jemu vyhovuje a veci okolo toho, kedy máš naplánovanú prestavbu? Za nedlho?
richie83
Príspevky: 67
Dátum registrácie: 07.06.2016 15:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa richie83 »

fajn som rad ze som to nakoniec takto ze cez niekoho na okoli akoze sam by som sa k nemu asi nedostal tak som rad ze vobec kamarat mal snahu mi takto pomoct predsa je to ine ked to auto pocujes ked sa prevezies ze ako to vlastne vsetko ide ci ozaj to nie je dako citelne ani to prepinanie ani ta samotna jazda na plyne no teraz ku koncu mesiaca len uz by som najradsej mal po tom aby som sa vozit mohol uz :d :D :d :D
wilz
Príspevky: 3692
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

Nič v zlom ale počul si už ako sa hovorí ? "tvoje starosti a rotchildove peniaze by som chcel mať".
By si si rozumel s mojou dcérou. Tá keď ide kupovať hoci len obyčajné ponožky, vyberá ich v obchode aspoň hodinu.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

len ked sa daju dokopy, vnucata kocarovat sa ani nedockas lol
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok

Návrat na "LPG, CNG - Hybrid"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných