Vozidla s volantom vpravo legislatíva

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

Ale ak by ho sundala s odôvodnením že ho nevidela odobrali by jej vodičák na nejakú dobu a pekne do lekára na test zraku.a už by bolo o jedného nebezpečného šoféra menej.to či malo to auto zapnuté svetlá alebo nie by nehralo žiadnu rolu.presne toto zvyšuje zbytočne nehody.
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

mhlavaty napísal:,ale každý zmúdrie ak sa ujma stane jemu.No a až potom je naraz opačného názoru.tolko blbov a farizejov snáď nenájdeš v celej galaxii.
podľa teba treba ešte pred 18 rokom každého zmastit palicou aspoň pol dna na deresi aby pamätal čo bude ak spravi chybu.a vieš čo fungovalo by to aj mňa by naučilo lol no doba je iná a ešte lepší farizeji ako my sú balkanci vo svicarsku.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Test zraku by bol celkom v pohode, musíš si uvedomiť že medzi nami sú aj 70-80 roční šoféri ktorí nemajú reakcie a 17-18 roční šoféri ktorí nemajú zase skúsenosti. V priemysle aby stroj dobre fungoval sa dimenzuje na najslabšiu súčiastku - rovnakko by mala byť nastavená aj doprava. :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Seven, ešte špecialne pre teba aj ked to sem velmi nepatrí.
Dnes som prechádzal kruháčom v Šuranoch a zboku mi nedala prednosť novä Vitara a mladík mi ešte ukázal fakera ked som skočil na brzdy.
Hneď po tom ako som zabrzdil som otočil zrkadlo na seba a vynadal som si do kktov lol Prečo ? lebo Filcka ide za pár mesiacov do šrotu (už sa celkom rozpadáva) a keby som do neho bez brzdenia drbol tak on by mal poučenie do života a mne by poisťovňa dala viac ako kovošrot. :40bd: :40bd: Som sprostý ale reflexy v tom momente nepustili, čo už smola lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

A ja mam to šťastie ak idem novým autom presne kruháči rovnaké situácie ale ak idem nejakým vrakom ešte v kruháči plný a vtedy nikto si to nedovolí.zatial 3 auta som len odrel dvere blatníky,jednému v šmyku odtrhol zadný nárazník a autobus keď mi nechcel dať prednosť cakal že ho pustím rýchlo plyn,pred neho a brzda.nepomohla mu ani svätena voda skratka nedal prednost.auto samozrejme vždy opravim.4x ľavý bok a spolujazdcove dvere od autobusu lol.ked vidim starca 60_ 70_80 rocneho za volantom starej sunky beriem to viem že to ťahať nebude každé zrýchlenie je radosť vyckam netrubim neblikam.jedna staršia pani už mi raz tak spanikarila rozhupala sa autom cez pruhy čiže poučil som sa.

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot] a 44 neregistrovaných