Suzuki Ignis - poistná skrinka pod volantom

Diskusia ohľadne vozidiel značky Suzuki

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

FAKO
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 10.06.2009 13:23
Zdieľať na Facebook

Suzuki Ignis - poistná skrinka pod volantom

Príspevok od používateľa FAKO »

Zdravím. Mám Ignisa, 2004, 1,3 benzín. Prestalo mi ísť vyhrievanie zadného skla, a neviem ktorá to má byť poistka. Prekladače mi to presne neurčili a na iných fórach som nič presné nenašiel.Alebo môžem pozerať jednu poistku po druhej bez toho aby som urobil nejakú škodu? Ak by ste niekto vedel presný rozpis poistiek prosím napíšte. Len dúfam že to nebude chyba v káblovaní pri ohybe zadných dverí, lebo ma ....
wilz
Príspevky: 3687
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

Alebo treba podrobne pozrieť, resp. zmerať že či tá naparená vrstvička kovu na zadnom skle nie je niekde prerušená, takže obvod ohrevu skla nie je uzavretý.
A poistky môžeš samozrejme všetky vyberať a vkladať späť bez toho že by sa niečo stalo.
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Poistka za normálneho stavu neprdne ..len ak je skrat alebo preťaženie v obvode ktorý istí a skrat je ak sa poruší izolácia hoc aj v prechodke k zadným dverám a dráty sa dakde dajako dostanú na kostru . Prechodku skontroluj bez ohladu na poistku. Poistka suzuk musí byť popísaná v návode a na deklíku poistiek tiež okrem toho ak je prerušená vidno to volným okom . Ak budeš vyťahovať tak by som to robil pri vypnutom zapalovaní vtedy bude väčšina tých poistiek asi bez napätia.
mirpol
Príspevky: 86
Dátum registrácie: 24.06.2009 19:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mirpol »

pozri poistku c17 15A alebo poistku c15 25A zalezi na vybave auta.
FAKO
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 10.06.2009 13:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa FAKO »

Chyba odstránená. Boli polámané káble pri kufre v tom ohybe. Oprava cca 20 eur.
Napísať odpoveď

Návrat na "Suzuki fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní