Nissan Qashqai 1,6 84kw

Diskusia ohľadne vozidiel značky Nissan

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mido181
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 12.08.2017 11:34
Zdieľať na Facebook

Nissan Qashqai 1,6 84kw

Príspevok od používateľa mido181 »

prosim vas mam nissa qashqai 1,6 benzin 84kw .ako vypnem motor a vytiahnem kluc zo zapalovania mi zacne blikat cervena kontrolka vo forme auta.prosim vas co to znamena.dakujem za odpoved
mirpol
Príspevky: 86
Dátum registrácie: 24.06.2009 19:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mirpol »

varovne svetlo blika/cervene/zabezpecenie NATS.vase vozidlo je vybavene syst.zabezp. proti kradezi.pokial by po vlozeni kluca do polohy ON ostala kontrolka svietit znamena to poruchu zabezp. proti kradezi.doporucujem vyhladat navod k vozidlu tu je viac aj o NATS.
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

ako dlho mas to auto?
mido181
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 12.08.2017 11:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mido181 »

Mám ho jeden deň.takze ak bliká ťa kontrolka je to v poriadku?! značí že je zabezpečené a nemá vpliv na batériu?som nováčik tak prepáčte ak to príde niekomu ľahké a hlúpe.
soto19
Príspevky: 657
Dátum registrácie: 23.09.2008 15:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa soto19 »

Je to nieco ako aktivacia/deaktivacia imobilizera. Robi to aj ked vsunies kluc do spinacej skrinky.
Ja mam bezklucovy start a mne to blika ked nastupim do auta.
*
Urcite to nie je ziadna kontrolka, co hlasi nejaku chybu.
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

mido181 napísal:Mám ho jeden deň.takze ak bliká ťa kontrolka je to v poriadku?! značí že je zabezpečené a nemá vpliv na batériu?som nováčik tak prepáčte ak to príde niekomu ľahké a hlúpe.
a práve preto si zober knihu od auta a čítaj.tam ti píše ktorá kontrolka čo znamená ako sa otvárajú dvere zvnutra zvonka ako tankovať a čo tankovať kde to má rezervne koleso a či ho vôbec ma aby si zbytočne nestrácal čas s tým či ju pôvodný majiteľ nevybral.
mido181
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 12.08.2017 11:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mido181 »

Seven to že si tu cochras ego je tvoja vec.js predstav si holandský neviem ale ty určite vieš všetko.ja som sa obrátil otázkou na ľudí čo radi pomôžu a poradia teba som tým určite nemyslel.ale. Už mi pomohli ľudia zohnať aj slovenský manuál.ale tam tiež nepatris.ak by boli ľudia Ako ty tak sa fóra ani nezakladajú lebo by nemal kto poradiť.ale Ako píšem ďakujem ľuďom čo mi v kľude poradili.
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

Veď aj ja som ti poradil. v knihe od auta je všetko.to že máš tu šunku z holandska a aj kniha je holandsky si mal napísať ako prvé.bola by iná odpoveď.
Napísať odpoveď

Návrat na "Nissan fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní