Peugeot Expert - sedadla

Diskusia ohľadne vozidiel značky Peugeot

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jouwy
Príspevky: 138
Dátum registrácie: 23.05.2013 15:54
Zdieľať na Facebook

Peugeot Expert - sedadla

Príspevok od používateľa jouwy »

Dobry den s coho budu pasovat predne dvojsedadla do peugeota expert 2016 ? Zo starsieho modelu nepasuju ? Chcem tam dat nejake pohodlnejsie polohovatelne tie co tam su su do praveho uhla a je radost v nich sediet :3c90:
N.M.
Príspevky: 52
Dátum registrácie: 18.01.2010 18:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa N.M. »

Nepíšeš o ktorú radu sedadiel sa jedná... Ja mám Fiat Scudo čo je vlastne to isté, a vpredu mám iba dve sedadlá, polohovateľné s opierkami. Je to lepšie ak tá malá dvojlavica bez možnosti sklopenia.
Ak sa jedná o druhú radu, obávam sa že ti nebudú pasovať žiadne iné, kvôli tým úchytom v podlahe a hlavne v druhej rade sa tá trojlavica skladá z 2+1 sedadla.
Takže jedine ti zostáva zohnať niekde z podobného auta trojlavicu kde sa dá každé sedadlo samostatne nastaviť. Nehovoriac o tom že farebne to nemusí byť to isté, ale to sa dá vyriešiť poťahmi.
No či zoženieš niekde takú trojlavicu z auta ktoré je prakticky zánovné neviem... skús pozrieť klasicky...bazoš a pod. Tam som kupoval už nejaké sedačky do dodávky (Ducato), možno tam natrafíš aj na tvoj model...ale nemyslím žeby to pasovala z iného auta ako Scudo, Partner, Expert...
N.M.
Príspevky: 52
Dátum registrácie: 18.01.2010 18:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa N.M. »

......opravujem sa...prehliadol som že sa jedná o predné sedadlá...
nikdy som nevidel prednú dvojlavicu ktorá by bola polohovateľná. Vždy je to len tá kolmá lavica. Jedine to vymeniť za jednosedadlo, ale ani to neviem ako by ti pasovali úchyty v podlahe..a prišiel by si aj o jedno miesto na sedenie... Jediná možnosť by bola tam nejako namontovať dvojlavicu z druhej rady...ak nejakú zoženieš... inak to nevidím...
jouwy
Príspevky: 138
Dátum registrácie: 23.05.2013 15:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jouwy »

Je peugeot expert a peugeot traveler je to to iste akurat ma sedadla polohovatelne tak ze ci nieje taketo nieco starsie alebo s coho by mohlo pasovat lebo tie sedadla to je zatrest v peugeote nam ponukol ze maju aj polohovatelne ale že stoja okolo 1000E lol
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

To isté je Jampy
dufus111
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 05.06.2008 08:51
Zdieľať na Facebook

Náhrada

Príspevok od používateľa dufus111 »

Ahoj, Peugeot 807 ??? citroen C8??, podlaha by mala byť tá istá. Ja som prehadzoval druhú radu za kresielka.
Napísať odpoveď

Návrat na "Peugeot fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný