Nefunkcny bezp. pas na zadnom sedadle Octavia III

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jakubko4x4
Príspevky: 192
Dátum registrácie: 15.06.2009 12:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jakubko4x4 »

Cau
Vzadu mas 3 pasy a 3 zacvakavatka.
Najprv prever, ci to strkas do spravneho. Nespravne nemusi pasovat - nezacvakne Ti ho.
Nemas za co.
Take nieco sa malokedy kazi.
doremi17
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 25.01.2015 19:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa doremi17 »

@jakubko4x4 diky, blby zas nie som :D Kazdopadne lavy pas pasuje do stredneho zacvakavatka, takze to zatial pouzivam tak, kedze vzadu vozim vacsinou max 2 ludi...
karool
Príspevky: 326
Dátum registrácie: 13.04.2009 19:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa karool »

oco13 napísal:Takýchto sprostostí som vyhodil do smetiaka za kýbel - na vrakovisku ti to dajú zadara.
Ale na kerého svatého potrebuješ vzadu pás?? čo ti niekto uteká z auta? Za 30 rokov som v žiadnom aute vzadu pás nepoužil , naposledy, ked mi behal pes po celom aute som už nad tým uvažoval. :40bd: :40bd: :40bd:
oco 13....13 to je tvoje iq.tvoje prispevky tomu napovedaju.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Karolko ja aj keď dotyčný predmet nepoužívam som sa snažil aspoň zadávatelovi poradiť zato ty si mu už len pomohol. :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
karool
Príspevky: 326
Dátum registrácie: 13.04.2009 19:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa karool »

Nie.odbacas od temy.neporadil si.len sa snazis zlahcit situaciu.si trapny.nech sa za Teba posadi 80 kg clovek a pri naraze ho vymrsti dopredu,Teba nalisuje na celne okno a my budeme oslobodeni od Tvojich komentarov
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

oco13 napísal:Ale tie zasekávače naozaj zoženieš skoro zadara hocikde.Len si zober starý aby vedeli čo chceš. lol
To aby si veril -
A napriek 30tim rokom a viac ako milionu km som nikdy žiaden pás nepotreboval. Prečítaj si moje príspevky a ver tomu že ak máš určené kedy a kde skončíš žiaden pás ani iný zázrak ti nepomôže. lol
Od mojich komentárov nebudeš oslobodený nikdy - lebo ja som vaše zlé svedomie a sedliacky rozum ktorý sa snažíte zašlapať aby ste boli IN :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
fmisoe
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 23.05.2013 18:20
Zdieľať na Facebook

rogam

Príspevok od používateľa fmisoe »

Človek so sedliackym rozumom si ten pás dá aj vzadu aby nezabil seba a cestujúceho pred ním po náraze.
Majster svetla (hlupák) ako ty čo má určite odcúvané viac ako hocikto najazdené si ten pás nedá a potom keď sa niečo stane bude do toho trepať božie súdy a iné nebeské kkciny.
Stačí 20 km rýchlosť aby sa nepripútaný vzdadu sediaci magor ocitol na palubovke (vlastná skúsenosť).
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Škoda vám volačo hovoriť - nebúrať je dôležitejšie ako sa gurtňovať. :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
gnagy
Príspevky: 943
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

Ja si myslím, že Oco si robí len srandu. Lebo musí vedieť, źe existujú aj druhy nehôd, u ktorých nestačíš ani žmurknúť a už si mŕtvy. Takže to nie je len o tom, že JA nenabúram, ale do mńa môžu nabúrať, nehody so zvieratami, inými predmetmi - kamene, odkletí niečo ostré z kamióna a je koniec.

Takže ty si môžeš dávať pozor aký chceš. Nikto nemá 100% istotu, že sa v poriadku vráti domov. Je to len o šťastí.

Práve preto by sme mali používať bezp. pás, lebo nám môže výrazne pomôcť pri dopr. nehode.
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
autolaik
Príspevky: 4910
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

jasne ze si robi srandu,resp.nie srandu ale je vecny "rebel" :), ja ocove prispevky citam nahodou velmi rad, aj ked pred par rokmi sa mi z nich otvaral nozik v keseni

dopravne-nehody-t22650.html

gnagy citaj ked budes mat cas :)
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Autolaik : prečítal som si to aj ja sám a čo ti poviem niekto dozrieva pomaly niekto skokom. Dnes som akurát rozmýšlal na starej známej ceste na kaého svatého som ja tadeto volakedy lietal jak šarkan. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 61 neregistrovaných