Siemens CDR 2005 - Opel Vectra C - AUX vystup

diskusia a pomoc spojená s autorádiami, navigáciami, odblokovaním, DVD , hifi sústavami, alarmami ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

bossix
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 04.07.2017 08:56
Zdieľať na Facebook

Siemens CDR 2005 - Opel Vectra C - AUX vystup

Príspevok od používateľa bossix »

Cauko.

Chcem sa opytat, ci nepoznate niekoho v okoli Michaloviec, alebo Kosic, kto by mi vedel spravit AUX vystup na original radio Siemens CDR 2005, ktore sa montovalo do Vectry C. Ja osobne nepotrebujem ziadne displeje, takze mi postacuje aj toto, ale napalovat cdcka, to je dost zlozite a tak chcem dat urobit AUX konektor, aby sa na to dal pripojit telefon. Videl som uz par videi, ze sa to s tymto radiom da v pohode spravit, lenze ja po prve nemam cas a po druhe sa radsej do takychto veci nechcem pustat sam.

Mam asi 500 oblubenych pesniciek, tak to by bol strasny chaos ak by som vsetky musel napalovat na CD.

Dakujem za odpovede.
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

A nemá to v sebe konektor v zadu a že len nejaký prepojovací kábel treba? Lebo zas ak je to rádio ktoré je elektronické a má len tuner a CD mechaniku medzi ktorými sa dá prepínať tak neviem ako by sa to dalo rozchodiť aby tam bol aktívny NF vstup do koncového zosilovača a nechcelo to signál ani z vf dielu rádia ani z tej optickej mechaniky . A o čom boli tie videá že to ide spraviť? postup úpravy tam asi nebol ....
bossix
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 04.07.2017 08:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bossix »

Vies co, ja sa do toho vobec nerozumiem, ale na tomto videu to vyzera, ze aj vysvetluje ako to spravil: https://www.youtube.com/watch?v=oPWIUC3hXlo&t=258s
Napísať odpoveď

Návrat na "Audio - Video, Hifi, Navigácie, Autoalarmy..."

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných