Neskutočná arogancia a vulgárnosť Auto-D

Všetky otázky a problémy týkajúce sa dovozu vozidiel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

..aaaa to zuasa nie..Ak sa niekoho na nieco slusnelusne spytam,ocakavam aj z druhe strany slusnost..,na to som kure.vsky haklivy...A pokial my niekto odpovie sposobom ako vyssie opisanym,tak ako seba poznam....tak mu poviem slusne len jedno...Vyfajcila ma tvoja mater,dcera,babka ,aj svokra..a ty tu robis frajera?A to su slova len na uvitanie..,potom nasleduje..recital....Kur.va..,jak ja milujem takychto ludi...
kaskaderTN
Príspevky: 1761
Dátum registrácie: 10.12.2008 07:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kaskaderTN »

Rozum sa mi zastavuje.. Moji klienti majú tiež často otázky, pri ktorých mám vážny problém zostať slušný. Ale musím, za každú cenu. Dotyčný má asi brutálny votoč, keď sa takto správa. Alebo je to ďalší polointeligentný šušťákový kvázipodnikateľ s náušničkou z 90tych rokov v uchu.

Pán erik, dajte web Vašej, ehm, firmy, myslím, že moderátori budú zhovievaví a utolerujú malú reklamu vo fóre
7niki7
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 08.09.2017 06:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 7niki7 »

Zdravím páni.
Ja sa pripájam k vašim negatívnym skúsenostiam, žiaľ. Kupovali sme Mercedes kompressor c200 coupe. Išli sme preň asi hodinu. V bazáre sme čakali zhruba 3-5 hodín ( presne si už nepamätám ) dokopy, kým sa vybavili všetky dokumenty. Auto sme kúpili. ( Nikdy viac! ) Nemáme ho ani rok a do auta sme na opravy vložili zhruba toľko, koľko stálo. Kozmetické chyby: V zmluve: škrabance. Realita: poodlepované krytky na dverách navyše, pri rukoväti. Tzn. Keď chcete okno zavrieť kryt vám zostane v rukách. Bolo nám povedané, že sú vymenené brzdové kotúče, ale informáciu, že chladiaci ventilátor je odpojený, pretože nefungoval - nefungoval správne, nám zamlčali. A to je len jeden príklad z mnohých. Menili sme už aj tie "vymenené" brzdové kotúče. Do tohto bazáru už nikdy nevkročíme, pretože sa cítime, pardon za výraz oj***ný. :) Avšak vulgárne sa k nám nezachovali, keby áno ani nezakpopnem. :)
:::
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

laska je slepa, len skoda ze rozum a zrak sa casom obnovi a cele to dodrbe lol
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
7niki7
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 08.09.2017 06:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 7niki7 »

Mali. Lenže pán nám opísal chyby, dal ich do zmluvy. Zapôsobil na nás a my sme mu dôverovali. Až postupom času, sa začali objavovať nové nedostatky. Čo sa týka chladenia, dosť ťažko by sme závadu uvideli, keďže bol odpojený tak, že to bolo len veľmi dobrým okom vidieť. Úplne na tesno ( dúfam, že rozumiete, čo tým myslím ). A voda začala vyvierať až teraz, 2-3 týždne dozadu. Ono, v normálnom prípade so sebou brávame kamaráta - automechanika. Teraz nemohol. Čo je pravda, pochybili sme aj my, pretože sme neboli až tak opatrný. No nič to nemení na situácii a na mojom predchádzajúcom príspevku. Správať sa fér, je cnosť. A predávajúci nemohol vedieť, či by sme si ho nekúpili aj tak - v prípade, že by bol fér a oznámil nám všetky chyby.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

a potom sa cudujeme jak dopadnu volby...
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
misoV50
Príspevky: 742
Dátum registrácie: 11.07.2011 21:38
Zdieľať na Facebook

Re: Neskutočná arogancia a vulgárnosť Auto-D

Príspevok od používateľa misoV50 »

Deathrabbit napísal:Firme Auto-D som poslal mail v nasledujúcom znení:

"Dobrý deň,
mal by som záujem o Ford Mondeo combi 2.0 TDCi Titanium, ktoré máte v inzeráte na autobazar.eu.
Mal by som dve otázky: Kto bol majiteľom auta vo Francúzsku? Bolo by nejako možné dohodnúť sa na obhliadke auta v autorizovanom servise v Bratislave?
Ďakujem

S pozdravom,
...."

Ich odpoveď: "neviem a nie !!"

Nevedel som si vysvetliť tu aroganciu, tak som tam o 9.00 zavolal. Do telefonu som sa riadne predstavil, opýtal som sa s kým hovorím a prečo mi bolo takto odpísané.
Odpoveď, citujem: "A kto ty si, že ma rušíš ráno?!... homo****!"

Toľko moja skúsenosť...

Predošlu tému mi Admin zmazal asi z dôvodu uvedenia inzeratu. Tak to tu dávam opäť.
Ale ja sa ti cudujem, ze to vobec riesis. To bol jediny predajca, ktory mal v ponuke Mondeo? Za ten cas, co tu vyplakavas si mohol obehnut 4 daosie Mondea aj so sunsobnou jazdou. (Nie som bazarnik)
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Tiež som toho názoru - mondeo nie je žiaden klenot aby som sa niekomu doprosoval. Zrejme ten bazár bude len zásterka na krytie pračky peňazí. :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
gnagy
Príspevky: 943
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

Reagujem na príspevok zadávateľa témy:

Toto je zrkadlo celej krajiny - ako to na Slovensku funguje. "Funguje" to tak preto, lebo to nikoho netrápi, resp. dostatočné množstvo ľudí to netrápi. Autobazáristi tohto typu budú úspešní dovtedy, dokiaľ budú vidieť záujem ľudí bez ohľadu na to, ako sa oni k nim správajú. Nejaká úcta, rešpekt pred zákazníkom? To sú neznáme veci u mnohých. Práve preto je veľká rarita spolupracovať s niekým, kto nielenže je slušný a ochotný, ale robí to preto, aby bol zákazník spokojný a nič viac. Žiadny vedľajší úmysel. Takých stretnúť je veľká rarita. A ja mám to šťastie, že jedného takého pána Mechanika poznám z tohto fóra.
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
gnagy
Príspevky: 943
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

7niki7 napísal:Mali. Lenže pán nám opísal chyby, dal ich do zmluvy. Zapôsobil na nás a my sme mu dôverovali. Až postupom času, sa začali objavovať nové nedostatky. Čo sa týka chladenia, dosť ťažko by sme závadu uvideli, keďže bol odpojený tak, že to bolo len veľmi dobrým okom vidieť. Úplne na tesno ( dúfam, že rozumiete, čo tým myslím ). A voda začala vyvierať až teraz, 2-3 týždne dozadu. Ono, v normálnom prípade so sebou brávame kamaráta - automechanika. Teraz nemohol. Čo je pravda, pochybili sme aj my, pretože sme neboli až tak opatrný. No nič to nemení na situácii a na mojom predchádzajúcom príspevku. Správať sa fér, je cnosť. A predávajúci nemohol vedieť, či by sme si ho nekúpili aj tak - v prípade, že by bol fér a oznámil nám všetky chyby.
Keď niekto plánuje kupovať auto na Slovensku, najdôležitejší je čas - čakať na to správne auto. A samozrejme nie menej dôležité je mať aj mechanika, ktorý tomu rozumie a je ochotný to auto skontrolovať. Ale nájsť schopného a ochotného automechanika, no... To je ťažké. Mám taký dojem, že ľudia preto kupujú šroty, lebo niet dostatočný počet schopných automechanikov. Lebo nie som až tak odvážny tvrdiť, že by takého mechanika nechceli zaplatiť, aj keby existoval. To dúfam, že ľudia nie sú až tak sprostí. Ale ani v tom si nie som až tak istý, keď vidím kto je premiér SR...
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

Máloktorí mechanik s Tebou pôjde pozrieť auto 2 hodiny tam a 2 hodiny naspäť. Málokrotí mechanik preberie zodpovednosť za auto, ktoré skontroluje. Skryté vady sú skryté vadi a už si viem predstaviť ako ľudia nadávajú na mechanika, šak mi odišiel snímač teploty ... veď ste hovorili, že je auto v poriadku.
Auto skontroluje max. vtedy, ak mu ho donesieš do garáže a práve má voľný zdvihák. Čo u dobrého mechanika je problém, aby ten zdvihák nemal stále obsadený.

Takže to je tak s kontrolou mechanikom. Zobral by si si na krk potom Ty sťažnosti, že ako to že niečo odišlo, keď ste to skontrolovali. A dnes sa nedostatky, veľmi krásne maskujú, že ak po tom priamo neideš, tak si to ani nevšimneš, že je s tým problém.

Skrátka platí niečo také, máš čo len najmenšie podozrenie ??? Kašli na auto príde ďalšie !!!! Kupuješ auto a neriešiš predajcu. Skontroluj auto a kašli na predajcu.

Ja som sa trmácal 5 hodín do BA na to, aby som zistil, že auto je bez STK a EK. Si to zabudol predajca všimnúť. Škoda, že som kľudný typ človeka. Keby dostať napapuľu, už by nabudúce nezabudol nikomu povedať dôležitú vec.

Návrat na "Dovoz vozidiel"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných