Prasknuté čelné sklo

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

reison
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 08.02.2017 12:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa reison »

Jaj, tak to musi ist akoze nie cez moju poistku, ale cez poistku toho, co to zavinil. To som nevedel, ze ako to presne je. No len ked on by mi nieco take nepotvrdil, tak asi sa mozem ist past a nic tym nevybavim ci?
adamik00
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 12.10.2016 09:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa adamik00 »

Reison tvoja poistka ako taká ti v takomto prípade nepomôže. Keby si ty zavinil nejakú takúto nehodu, tak to ide cez tvoju, čiže bez problémov. Ale takto keď sa to tebe stane, tak to musí ísť cez toho druhého a tam je to s tým dokazovaním celkom komplikované, ak nemáš kameru, ak ten dotyčný nie je ochotný si priznať chybu, to je potom všetko na dlhé lakte a človek tým zabije kopu času a minie veľmi veľa energie :41c2:
reison
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 08.02.2017 12:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa reison »

To si viem predstavit, takze asi moc nepochodim v tomto smere to by som musel na niekoho normalneho narazit a neviem ci by bol niekto ochotny si to priznat, ked by okolo toho bolo zase kopu veci co by bolo treba riesit no asi to pzp ozaj v tomto smere nie je vyhodne vzhladom na praskliny
andy1985
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 16.06.2016 15:16
Bydlisko: Myjava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa andy1985 »

mal som tiez jednu taku koliziu, pan s ktorym sa mi to stalo nebol vobec ochotny si priznat, ze by problem mohol sposobit on, ved preco by to prave malo byt z jeho auta, ze ved posyp je vsade a mohlo mi to do skla odfrknut z akeho kolvek aj okoloiduceho auta, skoda, ze kameru som mal doma, ze som sa nedokopal k tomu ju dat do auta aspon by som mal dokaz a nemuseli sme sa tam dotahovat zbytocne tak dlho, esteze som to dal robit sklo hornetu a ze mi vedeli poradit ako to riesit aby to bolo dobre a najma efektivne, aby ma to nestalo kopu penazi, dufam, ze teraz tuto zimu sa tomu uz vyhnem, ked uz mam kameru na svojom mieste
adamik00
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 12.10.2016 09:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa adamik00 »

Prečo aj by bol chápeš :40bd: Možno ani ty by si nebol ochotný si niečo také priznať, keby si bol na jeho mieste, keď niekto nemá dôkaz o tom, že to spravil tak ho to netrápilo, je to zvláštne :d :D každý sme iný podstatné je, že to dobre dopadlo :4090:
andy1985
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 16.06.2016 15:16
Bydlisko: Myjava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa andy1985 »

co by z neho odpadlo keby si to priznal? tomuto ja nerozumiem, ved ja by som od neho nechcel ani cent, by sa to vyriesilo cez poistku a bolo by po probleme preto nechapem, preco mal taky problem si to priznat, je to uz sice jedno, ale nechapem no, keby som na jeho mieste tam myslim, ze by som s tym problem nemal
bugner
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 11.07.2016 11:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bugner »

neoplati sa nad tym ani zamyslat tolko vam k tomu poviem ja som si s takymito vecami pominule roky toho uzil ajajaj co sa tyka prasknutych a rozbitych skiel, najhorsie na tom je, ked este aj parkujes na ceste pred domom a nejako ti ani len nenapadne, ze by mohol ist okolo nejaky dobrak a rozbit ti okno, mne sa to stalo raz pred nasim domom a potom raz este u svokra, ale tak ten druhykrat to bolo zjavne, ze neslo o nejaku vilomeninu len, ale ze chceli nieco vziat, vymenit sklo nie je nic komplikovane, keby som sa ocitol v takej situacii, ze mi nechce pritvrdit, ze mi ho on kamenom rozbil, ze kamen isiel od jeho auta, tak by som to uz asi neriesil, skoda sa rozculovat
oktann50
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 13.03.2017 13:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oktann50 »

prasknute sklo asi dva cm od okraja mate s tym skusenost? ci to menit alebo opravit sa to nejako da? pocul som ze su rozne pravidla alebo akoby som to nazvala ktore hovoria o tom kedy sa sklo ma menit ale kedy aj nie :41c2: som premyslal nad dakou opravnou sadou uz aj :d :D
alterego
Príspevky: 288
Dátum registrácie: 02.10.2016 14:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa alterego »

Opravujú sa ďobky, nie praskliny.
makrela
Príspevky: 2956
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

No budeš sa diviť ,mal som prasknuté sklo, asi 15 cm, v servise mi povedali v pohode by mi to opravili ,vraj opravujú do cca 20 cm ,len nesmie tam byť čo som mal ja .Nesmie byť prasknuté od kraja. Ak je kraj skla vynechaný ,dá sa .Ono sa vraj dá aj tak ,ale je vraj prakticky isté ,že mi to môže začať praskať iným smerom.
marikapu
Príspevky: 144
Dátum registrácie: 29.11.2011 12:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marikapu »

Ja mám ďobku veľkosti 2-centovky asi 100mm od kraja, vraj sa to vyvŕta a zaleje ale kde? Vďaka
alterego
Príspevky: 288
Dátum registrácie: 02.10.2016 14:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa alterego »

V autoskle? :41c2:
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

alebo kup si sadu, na youtube mas plnu prdel navodu jak ju pouzit
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
dalimaly
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 12.05.2016 17:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dalimaly »

a tuším i pripoistenie čelného skla. Možem vediet aké maš auto?
bugner
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 11.07.2016 11:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bugner »

pri okraji je to problem, do toho sa malokto chce pustat, najma co sa tyka opravy, pretoze tam je to take, ze aj keby to spravili, tak je mozne, ze opat sa to objavi, tie kraje su take dost na polemizovanie a dostal si tu tip na sadu na opravu skla, pripadne to skus a daj vediet :40bd: aj ked ja by som to neriskoval :d :D :d :D

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot], lubos zimovcak a 48 neregistrovaných