Ford 1.8 , 92kw , duratec he

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

pedro727
Príspevky: 1119
Dátum registrácie: 22.03.2009 13:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pedro727 »

samozrejme je to zatiaľ len v rovine úvahy , môže byť a aj nemusí,auto jedine od predajcu ford.
alterego
Príspevky: 288
Dátum registrácie: 02.10.2016 14:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa alterego »

Tak ako, kúpil si niečo?
pedro727
Príspevky: 1119
Dátum registrácie: 22.03.2009 13:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pedro727 »

áno už som kúpil , nie síce to čo som pôvodne plánoval, ale na môj účel dochádzania do práce, mi to bude postačovať.ja mám do práce cca 5 a manželka cca 12km.skrátka potreboval som kúpiť hlavne dobré auto a to sa mi podarilo s tým že som mal nastavené parametre na viaceré značky a modely a tak tom kúpil čo mi trh ponúkol.
je to fabia 1,4 16V, 63kw sport,2008, od prvého majiteľa s origo nájazdom. 31 tis.km. cena bola 5 tis €. stála zaprášená v garáži
:) ,lebo pán si kúpil nové, na ktorom ma aj odviezol na odhlášku.Je technicky absolútne v poriadku, ako nové. v zadu tuším ešte nikto ani nesedel. mimochodom auto bolo inzerované tu na ABEU. zvíťazil u mňa zdravý rozum nad chtíčom ktorý som mal. možno niekto by povedal že pfff fábia,ale ja som na škodovky zvyknutý a to auto mi pri správnej údržbe poslúži ešte nejaký ten rôčik, kým sa dám chytiť do pasce turbo benzínových strojov. to auto bude robiť tak cca 5-7 tis km ročne,len neviem kto mi uverí keď budem to auto predávať o cca 7 rokov ako 17 ročné s nájazdom 80 tis :d :D . ale to mi je jedno, situácia sa mení, doba sa mení, nikto nevi čo bude.

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných