Seat Alhambra - sťahovanie okna

Diskusia ohľadne vozidiel značky Seat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

marek.x
Príspevky: 76
Dátum registrácie: 24.04.2010 21:53
Zdieľať na Facebook

Seat Alhambra - sťahovanie okna

Príspevok od používateľa marek.x »

Ahojte, hnevá ma elektrické sťahovanie vodičových dverí na alhambre r.v. 2000,stary model. Začalo to sporadickým nefungovaním, raz išlo, raz nie. Následovala oprava kablovacky vo dverách s výsledkom raz to šlo,raz nie. Následovala výmena sťahovačky a bez zmeny,vyčistenie toho dvojtlačidla,prepajkovanie odporov a problém pretrvával. Keď nefunguje vodičove okno, stlačím spolujazdcove a niekedy začne fungovať, inokedy zasa zavriem okno len podržaním kľúča vo dverách v zamknutej polohe, ale niekedy nepomože ani to, potom zase strčím kľúč do zapaľovania a zrazu to ide. Ďakujem za rady.
undertaker007
Príspevky: 257
Dátum registrácie: 01.05.2013 11:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa undertaker007 »

Kamarátov Golf 1998 absolútne rovnaké prejavy na tých istých dverách.
Viacerí ľudia skúšali a pomenili a opravovali hádam všetko, problém sa až do predaja auta nevyriešil...
Veľká záhada pre všetkých.
Jemu nešlo niekedy aj týždeň.
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

nemoze blbnut uz aj komfortna jednotka?neni vlhka?
Tropheus
Príspevky: 120
Dátum registrácie: 15.11.2006 22:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Tropheus »

Skusil by som vymenit samotny ovladac....
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Ovládač snáď sú len blbé kontakty to sa dá premerať na stole a na 99% zistiť že či je alebo nieje v poriadku. Môže blbnúť konfortka jak tu spomínali . Ak vylúčiš káblovačku že bola opravovaná.
marek.x
Príspevky: 76
Dátum registrácie: 24.04.2010 21:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marek.x »

Ovládač je ok, skúsil som ho otočť, aby išli okna naopak a problém pretrváva. Asi to bude tou komfortnou jednotkou, lebo ma napadlo, že dva roky som zháňal kryt poistkovej skrinky,za nou je komfortka asi to zavlhlo,keď som tam nahodil tie dvierka, zatiaľ som tie dvierka zhodil a uvidím.
wirellesss25
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 14.07.2018 09:09
Zdieľať na Facebook

Re: Seat Alhambra - sťahovanie okna

Príspevok od používateľa wirellesss25 »

Ahojte, skusim to troska obnovit po rokoch .. Mam alhambru, 2008, 1.9tdi 85kw .. Stalo sa mi , ze mi nejde zo soferovej strany stiahnutie ani vytiahnutie soferovho okna, a ked chcem spustit okno na spolujazdcovej strane zo soferovej strany, tak okno mi spusti no nezodvihne. Naopak ked zdvihnem okno na spolujazdcovej strane tlacitkom na strane spolujazdca , tak okno sa zodvihne. Ked chcem vytiahnut alebo stiahnut vsetky okna klucikom , tak to ide.. kupil som aj nove ovladanie okien na soferovej strane, no bezuspechu ... Vedeli by ste poradit ?
Dakujem za odpoved
Napísať odpoveď

Návrat na "Seat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných