Auto s obrovskym priestorom na zadnych sedadlach

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Twum, prosim o prepacenie, ze som tuto temu tak trochu nechtiac zaviedol inam, nez mala smerovat.

mp3turbo:...
Coskoro mi dosluzi dalsie auto, dalsi diesel, co som ho ustval kilometrami. Ono, auto spolahlive to je, ale coskoro dospeje do stadia, ked sa budem obavat, ze mi nieco "pusti" niekde na ceste a to su krom opravy pre mna dalsie velke straty.
Koli represiam zo strany ekologicky zmyslajucich poslancov v EU parlamente (no skor som presvedceny, ze sa jedna o iste ekonomicke zamery istej krajiny, ktora to obaluje eko nalepkou a tvrdo si to presadzuje aj ked ona krajina je zodpovedna za obrovske prusery co ma na krku, no to ostava v Europe akosi bokom, nepovsimnute, nepotrestane, nekompenzovane atd...) uz zmyslam nad benzinom.
V dnesnej dobe je akosi docela problem, najst vacsie, pohodlne auto s benzinom, ktore znesie vela, vela bezproblemovych kilometrov. A akosi som sa zapozeral do tej ameriky 3.6 Pentastar, ktory je vo svojej podstate jednoduchy motor, kde pri vyvoji sa zohladnovalo siroke pouzitie ale hlavne to nerobili stylom "odlahcene, super tenke, najmodernejsie".
Som rad, ze si sa k tomu motoru vyjadril a kedze mas slusny prehlad, tak som zas poteseny.
Jurildo
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 02.08.2011 23:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Jurildo »

mp3turbo napísal:>>

>> Daju sa vybrat pri 7m aute stredne sedacky,aby sa dali pouzit zadne,aby bol dostatok priestoru na nohy?

kde mas 7 metrove auto ? Voyager co zaznel ? 5.09m v generacii na ktoru mas peniaze v predlzenej verzii (4.8m v kratkej, teda bez Granda), 5.19m/5.21m v novych rocnikoch 2008+ na ktore dukaty nemas.

Ano, sedacky sa daju vybrat stredne a zozadu mozes mat plne natiahnute nohy a este bude pred tebou meter a pol priestoru.

SEDEM metrove auto tu nezaznelo ani jedno a ani tak skoro nezaznie.
myslim, ze 7m = 7 miestne a nie 7 metrove ;)
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

hej, hej, potom som to nakupil aj ja :)

Ked najdes auto s velkostou MINIMALNE Sharanu A ZAROVEN bude mat na zemi kolajnice ktore umoznia LUBOVOLNE rozmiestnit sedacky, dosiahnes co potrebujes. Voyager na toto NIE JE vhodny - stredne aj zadne sedacky su napevno v konkretnych bodoch takze ho skrtni.

Renault Espace. Seriozne. Trojliter v LPGcku, pozor na automat. Bol na predaj jeden kraaaaaaaaaaasny v Senci asi rok dozadu, chlap mal total novu prevodovku lebo samozrejme padla - nieze repas alebo opravenu, ale total novu s fabrickou zarukou, este nejakymi kravinami vymenenymi a slusnymi peniazmi do toho nasypanymi, bol to rocnik tusim 2005 a nevedel to predat polroka za nejakych 4.000 eur. Podla fotiek krasny voz. Na taketo pouzitie super pretoze Espace ma kolajnice pozdlz celeho vozu a sedacky si prdnes ako chces.

Takze mozes mat SUPERKOMFORTNU konfiguraciu "sedim a pred kompletne natiahnutymi nohami mam este meter miesta".

Za tie prachy ? Z tohoto hladiska sa mozu totalne vypchat vsetky A8L, 760iL, S600L a vsetky podobne "velke" vozidla. A este raz silno, velmi silno zdoraznujem pre DVOJMETROVEHO chlapa - pozor na miesto nad hlavou. Nieze zabudni na A8L a tuto spolocnost, ale si nikdy na ne ani nemal mysliet. Nikdy. Poznamka : A8L vlastnim tri roky a 750iL som tri mesiace sluzobne soferoval v rocniku 2008.
prioritasko
Príspevky: 180
Dátum registrácie: 16.12.2015 20:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa prioritasko »

Na to co zadavatel pozaduje,mu bude stacit aj Opel Meriva.
Twum
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 03.09.2017 13:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Twum »

Dakujem za odpovede. Necakal som taku velku odozvu.
7m som myslel 7miestne auto,konkretne najviac ma zaujal ten GrandVoyager...nevadilo by ze neide posun sedaciek ale daju sa vybrat stredne? Aspon na jednej strane a pouzit potom len 3rad sedadiel aj ked su uzke... vdaka.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

daju sa vybrat, samozrejme. Zadnu trojlavicu vies bez nicoho namontovat do stredu namiesto kapitanskych sedaciek ;

stredne kapitanske sedacky vies po odmontovani vonkajsich podruciek namontovat dozadu namiesto trojlavice. Vybrat tie stredne samostatne sedacky von zaberie asi styri sekundy, proste je tam zelezny hak, madlo, cvak cvak odchod. Rovnako aj sedacky v Sharane a vsetkych variantach, Espace atd. Toto su vozy ktore proste boli robene s myslienkou vyberat sedacky von, a samozrejme po nich zostane rovna podlaha.


Ked kuknes na kolajnice v kufri auta, su samozrejme uplne rovne takze sedacky maju rovnake uchytenie. Dokonca sa robila aj 6miestna verzia, 2+2+2, standardom ako vies je 2+2+3 :

http://cdn.pinthiscars.com/images/chrys ... aper-1.jpg

Moc dobry ftípek s tou Merivou, 4,0metra vozitko si strcim medzi stredne a zadne sedacky. Rovnako aj Kija Venga, vase rodinne empévé... jedine tak pre vymretu rodinu, do toho sa rodina NEMOZE zmestit.
tuninka
Príspevky: 895
Dátum registrácie: 25.01.2009 20:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tuninka »

ja mam doma Ulysse II, jeden moj nadrozmerny kamarat mi auto chvalil, ze to je prve auto kde nemusel mat sklonenu hlavu.... moze mat tak 210 cm vysku. Este kukni C8, alebo Peugeot 807...sedaciek je 7, 3 stredne vyhodis a mas miesta na nohy tak prinajmensom 100cm
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

mp3turbo napísal: Rovnako aj Kija Venga, vase rodinne empévé... jedine tak pre vymretu rodinu, do toho sa rodina NEMOZE zmestit.
Lubo neštvi ma lebo ti tu začnem vypisovať ako som ja odchoval 3 deti na Shade 105l, a tiež ti pripomeniem tie státisíce východných nemcov a poliakov čo s Trabantami a Maluchmi tiahli krížom cez Europu na leto do Juhošky. :40bd: :40bd: :40bd:
Všetko je to o osobnom pohodlí z ktorého mladšie generácie nechcú zlaviť. Strašne rád by som prinavrátil 50te roky minulého storočia aby si aj dnešná mládež ochutnala obetovanie sa v prospech ostatných. :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
wilz
Príspevky: 3692
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

Myslíš obetovať život ?
Aj keď sa vlastne vtedy zväčša nejednalo o obetu, ale o justičnú vraždu.
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Každá doba má svoje kedy si ľudia kazia a humplujú zdravie ...vtedy sa to dialo v malých nepohodlných autách, teraz to je....zas dačo iné .

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 36 neregistrovaných