Rover?

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Ono je to o nárokoch užívatela. Možno som indenor netrafil správne , zrejme to bude generácia motorov po ňom. Ide o francúzov 1,9 a 1,6 z R5,C BX ,P205, 309, 405. myslím že spotreba o liter viac vyváži servisné náklady. Ako píše MP3Turbo treba brať do úvahy celkové náklady na vlastníctvo auta.
Ďalej si treba definovať čo je stred? Príjmy? výdaje? postavenie? kariera? vedomosti? Potom sa čudák ako som ja pohybuje na sínusoide ,že elektrika krajšiu nenakreslí.
Obrovská trvanlivosť? úžitkovosť? opravitelnosť?Práve tá nákupná taška , konský povos ,Filcka či ako jej kto nadáva túto požiadavku splňa u mňa na 80%.
Ak teraz dcéra zo švajcu zavolá že treba sťahovať, alebo previezť mladé ovečky tak sadnem, natankujem a idem. lol Že má pol mega na tachometri? No a čo, teraz cez víkend dala 1500km v kuse a priviezla traktorovú kosačku a 2 metráky železa od bratov spoza rieky Moravy - no nekupte to když je to tak levný.
Požiadavku obrovskej trvanlivosti na 100% splní asi len tento
[img]https://s26.postimg.org/plosihhg5/IMG_20170820_130042.jpg[/img]
Ale zase treba priznať ,že Felda je od neho presne o 30 rokov mladšia a ten zelený pán vlani oslávil 50tku. lol :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: minac a 46 neregistrovaných