Ford Galaxy - klimatizacia

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Ochladilo sa.... teraz budeš jazdiť so zapnutou klímou ??,
carlosMT
Príspevky: 97
Dátum registrácie: 23.09.2007 15:27
Bydlisko: MT
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa carlosMT »

Laco klíma sa využíva nielen v lete
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

uz som to tu pisal, fluorescent pri dobrych podmienkach-potme, nie je mozne prehliadnut, len ak nie je unik na hadiciach idúcich pod motorom a su oslahavane vodou pri dazdi a pod..., treba naplnit a pozriet po suchom 1-2 tyzdnoch jazdenia....
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Kto niekedy riesil unik chladiva v SAG, tak asi vie, co a ako to je narocne. Ani mechanikom sa do toho nechce, ti co to poznaju, radsej zoberu inu pracu, a ti co to nepoznaju, len tapaju. Miesta neskutocne malo, kto nevie, kde su spojky, dlho bude hladat. Najst problem je jedna vec, odstranit zavadu druha a dolovat trubku z toho auta, je dakedy praca aj na pol dna.
Ale kto je ochotny platit za vymeny dakej trubky celu sichtu mechanika? Dalsi den k tomu pripocitat za najdenie problemu, material, chladivo. No, proste v penazenke prievan.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

vcelku súhlas,navyše je zdvojená ak má aj zadnú jednotku.Ale SAG je stále to dobré čo ešte ide.Sú onakvejšie (z novšej produkcie) autá kde by bolo nie aj keby zlatom platili
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

U novsieho auta je predpoklad, ze zakaznik nema problem so solventnostou.
U 15 rocnej jazdenky, ktora ma hodnotu niekolko malo nul, je to uz komplikovanejsie… Tam uz mozu byt aj ine priority a problem sa odsuva vzhladom na cenu opravy.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

To auto má pre uživateľa nesmiernu hodnotu či je alebo nie je 15 ročné.Uživateľia SAG vedia prečo si ich držia.Niet totiž za ne náhrada,pretože také čo si iba tolko na údržbe vypýta ako tieto staré rotačky či PD-ka tu už nikdy ale ozaj nikdy nebude.Je lepšie si podržať a tresnúť do toho na väčšom servise tisícku a celé roky sa vyškierať spokojne ďalej,ako kúpiť niečo z týchto displejových sra..iek
ladodgers
Príspevky: 447
Dátum registrácie: 11.12.2008 11:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ladodgers »

Pokec krasny, ale nic ste mu neporadili. :3020:

Ak nevadi do 100km, tak novosedlik v ba. Ziadne pokusy osmeknut zakaznika ako v 70% inych servisov, na klimy sa specializuju, cenovo ok.
LS600h
XC90
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Tu rada nie je potrebná,riešenie je už v úvode...naplní sa dusíkom,treba už iba hľadať kde a kto.
ladodgers
Príspevky: 447
Dátum registrácie: 11.12.2008 11:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ladodgers »

Jasne, v pohode, ale zo skusenosti hovorim kde mi to zatial zistili a opravili najlepsie. Co zadavatelovi pomoze. Budem rad ak da vediet ci mu pomohli, ak nie aby som im to pri dalsej navsteve pripomenul, ze uz ich neodporucim :)

Riesil som to u viacerych aut a par aj odporucanych servisov na som skusil, ale spravanie aj oprava biedna.
LS600h
XC90
Napísať odpoveď

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných