Ktorý benzínový HATCH BACK pre 4 člennú rodinu?

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Chlapci , ale ako čítam bulvár ,tak podvod grupy tak popudil niektorých politikov a celú enklávu ekoteroristov - že diesel chcú komlet odpísať. Tu článok o tom ako sa Volvo zaviazalo že do nejakého roku prestane robiť spalovacie motory , tam článok ako Mníchov zakázal vjazd dieslom do mesta atď atď. lol Kedže vidím akí sú slovenskí poslanci prostoduchí , tak verím tomu že aj v tomto budú chcieť predbehnúť europu. Aby sme sa jedného pekného dňa nezobudili a neboli na cestách pred okresnými mestami mýtnice so všetkými následkami.
Mne je to jedno ja si kúpim koňa (ak bude v akcii), len mám také zlé tušenie že čo sa môže pokakať tak to sa komplet dosserie. :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

komplet spalovaky zvazuju zakazat, uz take plany su :-), ze 2020 pocitaju v ich hlavach ze elektrika infrastrukturou a uzitkom vyrovna spalovak, neviem ci sa mam smiat, alebo plakat...
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Chcieť je jedna vec a môcť je druhá vec.Vyrvať niekomu spod riti auto ktoré má pár rokov,zaplatil zaň kopec peňazí a chcieť ho posadiť do elektriky a pod. to sa dá,prečo nie.Ak to niekto z&aplatí,môže mi jednu Teslu rovno postaviť pred dom.Len treba domyslieť to koľko ľudí je z automotive priemyslom existenčne spojených,poslať do zadku Peugeot,VW,Kiu a LandRover nech tú fabriku ani nestavá....ľudia (debilný populisti a nezodpovedný idioti) dostanú po tých sprostých gebuliach a bude všetko úplne inak.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

NE ne ne , nikomu sa predsa nič nechce spod zadku brať. Len tak ako sú teraz pešie zony malé, tak sa postupne budú zväčšovať a zväčšovať až budú začínať pri tabuli mesta. Žiadna elektrika , benzín, diesel, plyn :40bd: :40bd: :40bd: Jednoducho nožičky moje utíkejte..... :40bd: :40bd: :40bd: V NR som už videl akúsi prípravu - obecné bicykle zadarmo k použitiu - odvezieš sa a odstavíš na druhom konci mesta. lol lol Zásobovanie - elektrický vláčik od polnoci do 5tej ráno - a ďalší pekný deň je pred nami. :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

myslim ze ta kasa sa nebude jest zdaleka taka horuca ako sa vari :-)
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
gnagy
Príspevky: 943
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

Oco13 len ťa poopravím, že tie bicykle nie sú zadarmo, ale za poplatok 50 centov na hodinu.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

parada ! som si pozical staru rachotinu v cervenom klastore za 5 evri na 10 km :40bd:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
triumph252
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 18.08.2016 16:41
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa triumph252 »

chlapci skuste k teme:

Fiat TJET 120k
Focus 1.0 Ecoboost 125k
Auris 1.6 132k
Ceed 1.6 135k

ano nie pre proti dik.
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

ja by som sa rozhodoval medzi auris a ceed....treba sa povozit.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

tjet, kombik, fabricky plyn, k tomu navrch predlzenu zaruku, pozor by som dal na prevodovku...ci uz podtacanie, lebo to turbo k tomu zvadza, alebo vymena oleja v nej

motoricky tie ostatne mas bud priamovstrek, alebo este chyba valec, alebo tam mas vvti s jeho vychytavkami lol

mozno bych zvazil do vyberu este volaky renolt, az sa este da kupit 1,6 obycajna
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
triumph252
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 18.08.2016 16:41
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa triumph252 »

Ceed bolo treba vytacat. A to podstatne vyssie ako Toyotu. Na rovnakej trase mala predvadzacka o 0,4 vyssiu spotrebu ako Toyota o 0,7 ako Fokus a 1,1L ako Tipo . Velkostou je Ceed vatsi ako Auris a vzdusnejsi. Aj drahsi o 1500€. Auris ma z vnutra prekvapil iba presivanim interieru a sportovymi stolickami ktore boli v alcantare a krasne lemuju telo. Tipo tahalo v pohode. Je velke nic extra nic nudne. Snazil som sa auta nepodtacat a kaslat na preddiktivne radenie z palubneho. Riadil som sa sluchom. Tipo je asi najvatsie z toho vsetkeho. Aj Fokus pekne tahal a na vyse zatacky priam pise. Ale v zadu nemej miesta. Kufor ma najlepsi lebo nema vyklenky na blatniky. Zadne dvere plast co je plus. Neviem ci chcem Renaul po skusenosti z firemnym Renaultom. Fiat benzin plyn som dumal aj ja. No momentalne to maju iba v tej nudnej pristrojovke k odberu a cakacka na lepsiu je cca 4 mesiace. Do mesiaca potrebujem vyriesit auto

Auto chcem aspon na 5 rokov.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

to si si nevybral dobry cas :-), fiat ma letnu odstavku klasicky, nabehuju az v septembri, to ani nemas objednane :-), takze ostava kupit co je skladom...som povodne chcel cervene, tiez to bolo v lete, bolo mi povedane, ze akuratne skladom ziadne neni pozerali v celej eu, tak som sa vyprdol na farbu, ved biela je nakoniec klasika lol
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
triumph252
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 18.08.2016 16:41
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa triumph252 »

Neviem ako fabrika doplna stav v lete ale importer sa ani neunuva aktualizovat stav skladovych zasob. Realne pise ze ma na sklade auta a stav je taky ze nic pravdy. Toyota berie auta z ciech. Tam ma znami vystrihal pred problemami z reklamaciami pri toyote. Osobne s nimi mal problem. Kia ma iba lakavu cenu na ediciu GOLD ktora je uz predvyrobena v pocte xy a Foky je skladom zatial ... v peknej firemnej bielej :)
triumph252
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 18.08.2016 16:41
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa triumph252 »

A víťazom sa stal..... tam ta da dáaaam Fiat Tipo 1.4 T jet hatchback.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

teraz uz iba vela spokojnych km
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných